Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan? Hol keressek?

Hogyan? Hol keressek?

Figyelt kérdés
39 éves vagyok. Van egy rendes állásom, hitelmentes lakásom, megtakarításom. Nincsenek rigolyáim, káros szenvedélyeim. Sosem voltam házas, tehát még nem vagyok "próbált". Rendszeresen sportolok, és próbálok egészségesen étkezni. Kinézetem átlagos, nincsen semmilyen testi fogyatékom, bár alacsony vagyok (1,65). Jó beszélgetőpartner vagyok, ezt már több nő is mondta. Önbizalmam azonban lehetne nagyobb. Nagyon vágyok egy számomra normális életre, feleséggel és gyerekekkel. Szívesebben költeném a pénzem pelenkára meg bébiételre, mint utazásra. Irigykedve hallgatom a kollégáimat, ahogy mesélik a családi sztorikat, és mindig kérdem magamtól, hogy én miért nem? Mit rontottam el? Fenn vagyok több társkeresőn is, némelyikre elő is fizettem, írom a leveleket, és semmi. Én megértem a másik oldalt is. Nekik is nehéz választani a sok férfi közül, pláne úgy, hogy nekik is biztosan vannak elég negatív tapasztalataik. Szóval összefoglalva: mit tegyek azért, hogy nekem is legyen egy kapcsolatom? Mit csinálok rosszul?
tegnapelőtt 20:11
 1/7 anonim válasza:
Fogalmam sincs:) el van kurwa a társadalom de meglesz még ennek a böjtje...
tegnapelőtt 20:15
 2/7 anonim válasza:

150-155 cm-es nő illik hozzád, az nem olyan gyakori.


Társkeresőn szoktak válaszolni?

Miért szakad meg a kommunikáció?

tegnapelőtt 20:36
 3/7 anonim válasza:
#2 Leírta kérdező, hogy írja a leveleket, és nem érkezik válasz.
tegnap 06:38
 4/7 anonim válasza:
Élőben ismerkedj. Járjál el sokfelé. Válassz olyan hobbit és sportot, amit csoportosan is lehet űzni.
tegnap 07:37
 5/7 anonim válasza:
Írj privát üzenetet, és segítek. A tálaláson múlik az egész. Garantálom, hogy 1 hónapon belül 100 párhoz juttatlak Tinderen, ha követed az instrukcióimat. Nem jár önfeladással, csak szofisztikált módszerekkel teszünk téged kirakatba.
tegnap 07:38
 6/7 anonim válasza:
Egy javaslat, bárhol csak ne itt. Leginkább ha lehetséges, személyesen, élőben próbálj ismerkedni, az a legjobb, de értelmesebb fórumokon, teszem azt moly.hu is több esélyed van értelmesebb, normálisabb gondolkodással és értékrenddel rendelkező női társat találni mint itt.
tegnap 12:54
 7/7 anonim válasza:

En srac vagyok, de ez a resz nagyon sziven utott meg engem is: "Szívesebben költeném a pénzem pelenkára meg bébiételre, mint utazásra. Irigykedve hallgatom a kollégáimat, ahogy mesélik a családi sztorikat, és mindig kérdem magamtól, hogy én miért nem?"


Ha ez nem csak marketing a reszedrol, hanem tenyleg szivbol jott, akkor nagyon szurkolok neked, mert ilyen hozzaallassal nagyon megerdemled, hogy legyen eg, szereto parod es gyerekeid.

tegnap 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!