Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok lenne kedvetek ismerked...

Lányok lenne kedvetek ismerkedni Pesten?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, de hamarosan betöltöm a 18. eletévemet. Lány vagyok, masc stílusú. Nőies lányok jönnek be, ha magas vagy az óriási előny:). Inkább introvertált vagyok, de ha fel tudok oldódni extrovertáltként is tudok viselkedni. Szenvedélyem a sport, rendszeresen járok edzőterembe. Kérlek csak akkor írj, ha budapesti vagy :)

tegnap 15:12
 1/10 anonim válasza:
A masc stílus az azt jelenti, hogy fiúsan öltözködől? Ritka kérdések egyike, mikor lány keresgél a neten. Én pasi vagyok és nem öltözködök nőiesen. De én is eléggé introvertált vagyok. Viszont mivel budapesti vagyok, így úgy vélem engedélyt kaptam tőled az írásra. 😅 Rám férne egy kis testmozgás. Lennél a kínzóm a body-ba? Nulláról kéne félíteni a puding testem.
tegnap 16:39
 2/10 A kérdező kommentje:
😂😂(sajnos) csak lányokhoz vonzódom, de amúgy igen, azt jelenti
tegnap 18:46
 3/10 anonim válasza:
Jaj de aranyos vagy. :) Köszönöm, hogy válaszoltál. Sajnos? Ezt hogy értsem? Nincs azzal semmi baj, ha valaki testileg vonzódik a lányokhoz. A lányok szépek. Szebb esztétikailag, mint a férfi test. Szerintem is. Én is vonzódok hozzájuk. Meg is szoktam őket nézni rendesen, hogy mennyire szépek. Az arcukat, hajukat, kezüket, derekukat, seggüket, lábukat (a cicit nehéz, mert az általában takarva van XD ). Mindent a szemnek. :) Utoljára én a bodyban két hónappal ezelőtt voltam. Egy kis kardió az ellipszis trailer-el. Hát az halál volt. Utána csak bicepszeztem két 7 kg dumbell-el. Az a vicc, hogy olyan izomlázam volt, annyira lázadozott a testem hogy, el is ment a kedvem. :(
tegnap 19:27
 4/10 A kérdező kommentje:
keress valami motivációt, majd rájössz, hogy milyen jó dolog:)
tegnap 21:16
 5/10 anonim válasza:
Neked mi a motivációd?
tegnap 21:42
 6/10 A kérdező kommentje:
őszintén szólva nekem nincs már motivációm, egyszerűen szeretem csinálni. régen a kockás has volt a cél, de ez a korszakom már elmúlt😂
tegnap 22:23
 7/10 anonim válasza:
Nekem egykockás hasam van és olyan, mint a szteroidos versenyzőké. Bekell húznom, hogy ne domborodjon ki. 😅 Amúgy az ellipszis trailer nap előtt 2 héttel volt egy kezdő körbejárásos próbám a gymbe. Futópaddal kezdtem. Majd egy órát futottam a végén majdnem elájultam. A női öltözőbe mentem be véletlenűl, annyira kikészültem. 😅 Amúgy tök brutálnak tartottam azt a sok gépet. Feléről azt sem tudtam miaz.
tegnap 22:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, eleinte én sem tudtam, hogy mi micsoda. Kellett egy "kis" idő, mire rájöttem, hogy mit hogyan kell használni.
tegnap 22:56
 9/10 anonim válasza:
Akkor már egyideje csinálhatod. Biztos sportos megjelenésű vagy. Ha barcsik lennénk és introvertáltságunk ellenére elmennénk egy szórakozóhelyre lehet, hogy hamarabb szednél fel egy lányt, mint én az átlag testalkatommal. De azért remélem nem hagynál cserben és megosztanád velem a leányzót, mint jó barát. 😅😅😅😅
tegnap 23:04
 10/10 A kérdező kommentje:
😂😂Erre azért ne vegyél mérget. Nagyobb összegekben mernék fogadni, hogy az ellenkezője történne. Zavaromban azt sem tudnám, hogy mi a nevem
ma 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!