Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Leszbikus leányzók valamelyik...

Leszbikus leányzók valamelyik hölgyemény társat keresni óhajt ?

Figyelt kérdés
Nem számít számomra a külsőd, hanem, hogy milyen ember vagy. Írjatok privátba, mielőtt leteremtettetek volna hogy ez nem társkereső. Tudok róla de az "igazi társkeresőkön" épp annyi sikerrel járok, mint bárhol máshol tehát 0.

tegnapelőtt 16:56
 1/8 anonim válasza:
Nem csoda, ha pasiként keresel leszbikus lányokat...
tegnapelőtt 18:20
 2/8 A kérdező kommentje:
amiért, nem nyálazom túl a szövegemet, nem kell pasinak nézni, ez diszkrimináció. :D
tegnapelőtt 18:29
 3/8 anonim válasza:

1

Már csak azért sem kellene, mert ugye leszbiknél is vannak a fiús és a lányos leszbik :-). Bocsi kérdező, nem bántásnak szántam.

tegnapelőtt 18:49
 4/8 anonim válasza:
Én csak haverodnék, de pasi vagyok.
tegnapelőtt 19:24
 5/8 anonim válasza:
Nem azért néz 10-ből 9 olvasó pasinak, mert nem nyálazod túl, hanem mert úgy fogalmazol, mint egy incel.
tegnap 00:51
 6/8 anonim válasza:
Elég nyomorult lehetsz így a fogalmazásod alapján. Bisex vagy nem leszbi. Megúsztam. 27n
tegnap 03:09
 7/8 anonim válasza:
Nekem például bejön ez a stílus... Biztos nem egy átlagos nő vagy.
tegnap 19:21
 8/8 anonim válasza:
Írtam privit :)
ma 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!