Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gáz,ha nem érdekel a csajozás?

Gáz,ha nem érdekel a csajozás?

Figyelt kérdés
Lehet furán fog hangzani,de soha nem izgatott a párkapcsolat téma.Heterónak heteró vagyok,alkalmira bármikor kapható,de amint egy kapcsolat kezdenek érzelmek jönni,azonnal kihátrálok belőle.Nem akarok barátnőt,se összeköltözést,se gyereket,se esküvőt.Konkrétan engem nem vonz a gondolat,hogy valaki reggelente mellettem ébredjen fel,meg együtt menni mindenhova,és hasonlók.Nem szeretnék egy adott emberrel leélni egy életet,hisz végül úgyis tök egyedül halunk meg.Meg még mellette a sok párkapcsolati konfliktus,a rengeteg belefektetett energia,miközben a legtöbbnek vége szakad úgyis.
ma 14:58
 1/7 anonim válasza:

A férfiak többsége ugyanúgy van mint te, amit leírtál. Nem igazán kaphatóak komolyabbra…

Egyébként a válaszom az hogy nem, nem gáz, senkinek semmi köze nincsen hozzá, hogyan éled az életed, tedd azt ami jól esik és ne foglalkozz senkivel sem

ma 15:01
 2/7 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz, de tapasztalatom szerint lehetnek majd rossz élményeid: lehurrognak/leértékelnek, amiért nincs feleséged, gyereked. Ez nem az az ország, ahol ezt jól tolerálják. Másrészt a családos barátaiddal majd eltávolodtok egymástól, mert nem lesz közös témátok. Ezekre készülj fel.


Sok gondolatoddal egyetértek. Igen, végül egyedül halunk meg, az egy magányos esemény, mindenképp. Örömmel várom a lepontozásokat.

ma 15:08
 3/7 anonim válasza:

Kérdező te ne foglalkozz senki véleményével a másik pedig az hogy senkinek nem is tartozol elszámolással…

Ha valaki esetleg a későbbi éveidben rákérdezne, hogy kid van vagy kid nincs, nem vagy köteles rá válaszolni, sőt még jogodban is áll azt mondani, hogy semmi közöd hozzá

Én is csak ezt tudom mondani hogy tedd azt ami jól esik, ilyenek a férfiak

ma 15:17
 4/7 anonim válasza:
Nem gáz, élj úgy ahogy neked jó, a többi meg nem számít.
ma 15:20
 5/7 anonim válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet, annyi különbséggel hogy lány vagyok.
ma 15:42
 6/7 anonim válasza:
Semmi nem kell nekem se. Egyedül a legjobb
ma 16:26
 7/7 anonim válasza:
Szóval csak a punci kell neked. Akkor inkább ajánlok figyelmedbe egy szexshoppot, hogy ott vegyél egy művaginát, azzal szórakozz.
ma 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!