Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagymellű nővel ismerkednék,...

Nagymellű nővel ismerkednék, van itt olyan?

Figyelt kérdés

Lehetőleg szép is legyen.

32F


tegnap 17:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Enyém vastag
tegnap 19:53
 12/20 anonim válasza:
#10 34 éves vagyok és a paramétereknek megfelelek rólad mit lehet tudni? ;)
tegnap 20:37
 13/20 anonim válasza:
#12 hogy már van apukám, köszi
tegnap 20:42
 14/20 anonim válasza:
Hál isten, finanszírozza a fősulidat aki akarja xD
tegnap 20:45
 15/20 anonim válasza:

Igazából kifejezetten ritka, mikor egy nőnek a párja finanszírozza az oktatását, nem is értem honnan jött ez most:D

Gondolom valamivel meg kellett "sérteni", és előkaptad a szokásos "minden nő a pénzre megy" brühühüt, bár elég furán hoztad össze.

tegnap 21:44
 16/20 anonim válasza:

Én kis melleket jobban preferálom

40F

tegnap 22:28
 17/20 anonim válasza:
#15 ezt a nem kell “apuci” megnyilvánulásra írtam ha egy kislány szerint én 35 évesen “apuci” vagyok akkor az még egy gyerek aki előtt az iskola áll mondhattam volna hogy nem szeretném a cipőkéit meg a bulikázást finanszírozni de ezek szerint nem jött át elnézést
tegnap 23:09
 18/20 anonim válasza:
10-es hány éves vagy? Ha szereted a vastagot akkor írj😉
tegnap 23:16
 19/20 anonim válasza:
#17 dehát ha éppen azt írom, hogy van apám, akkor miért kellene bárki más idős férfinak finanszírozni az én iskoláztatásomat, érted..
tegnap 23:30
 20/20 anonim válasza:
Irónia volt de mindegy, amúgy is ez a kérdés meg a válaszok is vicc kategória :)
tegnap 23:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!