Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Záhony, Kisvárda, Nyíregyháza...

Záhony, Kisvárda, Nyíregyháza és környékén élő 18-33 éves hölgyek, lenne kedvetek ismerkedni? 27/F

Figyelt kérdés

Szeretnéd, ha egy férfi valóban Nőként tekintene rád, és ennek megfelelően bánna veled? Nem ígérek csodákat, de a fotózás a hobbim, és gyakran készítek képeket hölgyekről, párokról. Ezáltal megtanultam, hogyan bánjak egy nővel tisztelettel és odafigyeléssel.


Fontos számomra, hogy nyitottak és kíváncsiak legyünk egymásra, és az őszinteséget is nagyra értékelem. Velem bármiről beszélgethetsz – tipikus jófiú vagyok, de ha úgy alakul, kihozhatod belőlem a 'rosszfiút' is! 😄 Távkapcsolatot nem keresek, és bár dolgozom, gyakran vagyok szabad hétköznapokon is.


Olyan 18-33 éves hölgyet keresek, aki nyitott arra, hogy megismerjük egymást. Először chatelgessünk, aztán majd meglátjuk, mi alakul. Hosszú távú kapcsolatot keresek, az alkalmi pitty-putty nem érdekel. 😄


27 éves férfi vagyok, Gégényben élek, Kisvárda 15, Nyíregyháza 30 perc tőlem vonattal. Nem rendelkezem jogosítvánnyal, se saját autóval, szóval nagy előny, ha te sem veted meg a tömegközlekedést – bár tudjuk, hogy néha nem a leggyorsabb módja az utazásnak! 😄 Hosszú távú céljaim között sajnos nem szerepel a gyermekvállalás.


Remélem, ezeknek ellenére is felkeltettem az érdeklődésed, és mihamarabb ismerőseim között tudhatlak.



szept. 15. 20:12
 1/1 anonim válasza:
Kuldj képet
szept. 16. 07:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!