Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Eljönne velem nyaralni egy...

Eljönne velem nyaralni egy hölgy nyaraló társ ha kifizetem a teljes költséget 2 főre 2 hétre all inclusive ellátással Egyiptomba a korall tenger partján lévö egyik szállodába?(Makadi Palace,Grand Makadi,Grand Ww Makadi,Sharm Plaza)28F,üzenet privatba

Figyelt kérdés

szept. 7. 11:30
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nem vagyok lány de én is mennék 🤣
szept. 8. 21:29
 12/17 Pumber89 válasza:
Az sem baj, hogy a Korall-tenger Ausztráliától nyugatra van?
szept. 9. 05:15
 13/17 anonim válasza:
Aki a gyk-ról akarna nőt vinni magával, az vagy nagyon elkeseredett és minden mindegy neki, vagy troll.😆
szept. 9. 06:26
 14/17 anonim válasza:
Mikor indulunk szivi ? Nem baj ha horkolok es sok madarat eresztek ?
szept. 12. 04:03
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, végül is anyukámmal megyek a makadi palace-ba nov-29-dec.13-ig tegnap befizettem a 40%-ot,kicsi stressz azért van bennem, (mivan ha lezuhan a repülő,cápatámadás...fessem az ördögöt a falra),mindenki szurkoljon hogy jól sikerüljön a nyaralás(telelés),privátba küldhetek majd képeket(víz alatti kamerát is viszek) ha érdekel valakit.

Egyébként meglepett hogy csak egy hölgy érdeklődő volt privátba, mire odáig eljutottunk hogy képeket küldjünk egymásról meggondolta magát,azt hittem többen lesznek akiket érdekelne egy ingyen korall tengeres 2 hetes all.inclusive nyaralás,de így is jó,örülök neki ha anyukám jól érzi magát.

12-es: Ha kis k-val írom hogy korall tenger,az azt jelenti hogy olyan tenger ahol korall van, mint a Vörös-tenger Egyiptomnál.Nagy K-val Korall-tenger az valóban Ausztráliánál van.

szept. 13. 12:14
 16/17 anonim válasza:
Nagyon a szívünkön viseljük a jólétedet. Aludni nemfogok tudni csak érezd jól magad üdv a mamát.
szept. 13. 22:18
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi,de ebben mintha lenne egy kis gúny.Miért?
szept. 14. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!