Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak fent tinderen olyan...

Vannak fent tinderen olyan fiuk aki komoly kapcsolatot szeretnetek?

Figyelt kérdés
aug. 25. 11:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
Igen.
aug. 25. 11:46
 2/16 anonim válasza:
Minden társkeresőn vannak ilyenek, meg olyanok is, akik nem.
aug. 25. 11:51
 3/16 anonim válasza:
Igen, komolyan szexelni akarunk 🤣
aug. 25. 11:54
 4/16 A kérdező kommentje:
Ahj ,na hat pont ettol felek
aug. 25. 11:56
 5/16 anonim válasza:

Én nem vagyok fent tinderen, de szeretnék komoly kapcsolatot.

F

aug. 25. 11:57
 6/16 anonim válasza:

Én se vagyok fent tinderen, de ha kapcsolat, akkor inkább komoly, egyéjszakásnak sok értelmét nem látom.


De biztos vannak tinderen is, akik komolyat keresnek, meg olyanpk is, akik csak azt mondják. Kudarc nélkül max akkor találsz párz, ha nagyon mázlis vagy

aug. 25. 12:04
 7/16 anonim válasza:
A nők nagyrészt úgysem értékelik a normális férfiakat, ha nem szőke hercegek képében jelennek meg, úgyhogy teljesen mindegy, hogy egy átlagos külsejű hapsi mit szeretne.
aug. 25. 12:09
 8/16 anonim válasza:
Komolyat szerettem volna, de csak olyan nőket találtam, akik néhány alkalomnál többre nem voltak jók.
aug. 25. 12:53
 9/16 anonim válasza:
persze én mindegyik nőt komolyan akartam venni csak egy kis ismerkedés után hamar rájöttem hogy nem érdemes...
aug. 25. 18:20
 10/16 A kérdező kommentje:
Oke, de ha jonne valaki, aki mondjuk nirmalisnak tunik?
aug. 25. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!