Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Békásmegyeren van aki ismerked...

Békásmegyeren van aki ismerkedne, 38 éves sportos sráccal?

Figyelt kérdés

175cm magas vagyok, 80 kg

jó az ágyban meg minden, de hát ide bármit lehet írni...

Szóval ha van valaki lány akit érdekelne a dolog, az írjon nyugodtan. ;)

Tudom jönnek a kommentek, hogy ez meg amiatt vagy itt, meg nem nézel ki jól, meg mittudomen...

De, jól nézek ki és helyes csávó vagyok!!!

Csak hátha itt van az aki engem keres!!!

Köszönöm előre is a negatív, illetve a szépes pozitív hozzá állásokkal teli kommenteket!

Szép napot mindenkinek!



aug. 10. 13:04
1 2
 11/20 anonim válasza:

#9

Gratulálok, elfelejtettél fiókot váltani, és úgy védted be magad🤣😂 A sötétség nem ismer határokat...

aug. 10. 16:00
 12/20 A kérdező kommentje:

11/11 ez bőven megér egy misét!

de hagyjuk is!

milyen fiók váltás meg miről beszélsz kérlek fejtsd ki bővebben mert itt nem hogy én nem értem, de szerintem aki ide téved az sem fogja tudni hogy miért vagy gyökér?! :D

fiókot váltani meg mit csinálni?

Miért is kéne ilyeneket te kegyetlenül hukyegyerek?

aug. 10. 16:56
 13/20 A kérdező kommentje:

te nagyon el tévedtél fiam!

Szerintem vegyél egy nagy lélegzetet és nyomd el magad, mert itt nem fogsz érvényesülni!

hidd el, ez nema te napod, sem a hónapod!

a többiről meg ne os beszéljünk ezek után!

kelletlen vagy ahogy látom.

egészségedre az élethez!

Szép napot! ;)

aug. 10. 17:00
 14/20 anonim válasza:
Sikerült bemutatkoznod itt mindenkinek, ezzel a stílussal túl sok sikerre ne számíts szerintem, kérdező.
aug. 10. 17:10
 15/20 anonim válasza:
#14 Mert, az normális, hogy idejön és beleköt a kérdezőbe a szokásos röhögő helyi ügyeletes kretén, illetve még 3-4 szomorú, unalmas életű egyén akinek ez az egyetlen szórakozása? Ha nem tudsz, vagy nem akarsz ismerkedni a kérdezővel, akkor csak lapozz tovább.
aug. 10. 17:18
 16/20 anonim válasza:

Ettől függetlenül szerintem lehetett volna kultúráltabban kezelni a helyzetet, nem úgy mint egy idegbeteg. Nem túl kedvező, főleg ha ismerkedni akar.


De a kommenteket figyelmen kívül hagyva, a bemutatkozása is kritikán aluli.

aug. 10. 17:21
 17/20 A kérdező kommentje:

15os!

Köszönöm szépen, én is így látom a dolgokat!

teljesen kedves tőled amit írtál!

vendégem vagy egy sörre vagy amit iszol, persze, ha nem 100 kilométerre lakunk egymástól!

Köszönöm! :)

aug. 10. 23:38
 18/20 A kérdező kommentje:

én azt nem értem, hogy akinek a szemét bántja vagy nem tud azonosulni a kérdéssel vagy éppen rossz napja van, az miért kezd el itt okoskkdni?

Miért nem írja le magának egy füzetbe amit akkor nyitott ki6, hogy "foglalkozz már magaddal, ne mással" és lehet utána nem itt fogja tolni a hülyeségeit..

aug. 10. 23:42
 19/20 anonim válasza:
Ne vedd a szívedre, ez nem egy társkereső oldal 🙏
aug. 18. 11:07
 20/20 anonim válasza:
Sok nő jelentkező van itt úgy látom😂😂😂😂😂😂😂😂
aug. 18. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!