Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak valaki ismerkedne?

Férfiak valaki ismerkedne?

Figyelt kérdés

39 éves nő vagyok budapesten élek.

165 cm 78 kilogramm vagyok

Barna félhosszú haj világ oskek szemek írjátok



aug. 7. 19:12
 1/7 anonim válasza:
szexelni akarsz, hogy a személyiségedről semmit nem írtál? mit dolgozol?
aug. 7. 19:22
 2/7 A kérdező kommentje:
Én egy papirgyarban dolgozók, papirbiliket gyartunk
aug. 7. 19:24
 3/7 anonim válasza:

39/F Bp

170 cm 75 kg.

Világos barna, rövid haj, zöldes szemek.

Írtam.

Én meg egy gyárban dolgozok és számítógépekkel, meg a felhasználóikkal foglalkozok.

aug. 7. 19:49
 4/7 anonim válasza:
Persze, ismerkedem,de nős vagyok.
aug. 7. 21:09
 5/7 anonim válasza:

Milyen céllal és milyen korosztály okés számodra?

31 vagyok

aug. 7. 21:16
 6/7 anonim válasza:
Undorító vagy #4
aug. 8. 11:07
 7/7 anonim válasza:

Nagyon bátor lépés, hogy nyitott vagy új emberekkel való ismerkedésre! Azonban itt, egy nyilvános online platformon, nem a legbiztonságosabb módja az ismerkedésnek. Javasolnám, hogy próbáld ki azokat a társkereső oldalakat és alkalmazásokat, amelyek kifejezetten arra vannak kitalálva, hogy az emberek kapcsolatba lépjenek egymással. Itt biztonságos környezetben adhatsz meg információkat magadról, és megtalálhatod azokat, akik hasonló érdeklődésűek, mint te.


Néhány javaslat:


1. **Társkereső oldalak**: Próbáld ki a nagyobb társkereső oldalakat, mint például a Tinder, a Badoo, vagy a Randivonal, ahol számos különböző emberrel ismerkedhetsz meg.


2. **Hobbi és érdeklődési körök**: Ha van valamilyen hobbid vagy érdeklődési köröd, csatlakozz olyan csoportokhoz vagy közösségekhez (akár online, akár személyesen), ahol hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatsz.


3. **Közösségi események**: Rendszeresen szerveznek különféle eseményeket és találkozókat Budapesten, ahol lehetőséged van új emberekkel találkozni.


Fontos, hogy amikor online ismerkedsz, mindig legyél óvatos, ne ossz meg túl sok személyes információt, és találkozás előtt gondoskodj róla, hogy biztonságos környezetben találkozz az illetővel. Sok sikert az ismerkedéshez!

aug. 14. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!