Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A gyakorlatban lehetséges az,...

A gyakorlatban lehetséges az, hogy itt, a gyakorin gyakoran gyakoriak az ötvenes- hatvanas nők, vagy kizárt?

Figyelt kérdés
júl. 24. 05:57
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én szoktam ide feljárni. Másokról nem tudok nyilatkozni, de egy hasonló kérdés alá pl. özönlöttek a 40-es nők jelentkezni. Ők se fiatalok már!


50N

júl. 24. 06:12
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a válaszod :)


Nemrég feltettem itt egy kérdést:


....................................


60 éves férfi vagyok, teljesen egészséges versenysportoló a fizikumom. Nincsesen ingatlanom, de van autóm, van pénzem és sok szabadidőm.


A házkörül mindenhez értek.


Szeretek utazni itthon is és Európában is, és kedvenc időtöltésem a túrázás (lehetőleg kettesben a párommal).


Mozi-színház-könyv-tanulás a napi szükségleteim közé tartoznak.


Az életfelfogásom vidám és humoros, Echart Tolle szellemi útját gyakorlom....... és még naponta igénylem az intim együttlétet?


Bp.

.............................



Ha nem vagyok tolakodó, akkor érdekel a válaszod, hogy veled mi a helyzet?


Te milyen okkal vagy céllal gyakorizol?


Üdv, Lajos

júl. 24. 06:20
 3/11 anonim válasza:

Szeretek segíteni annak, aki rászorul. (De én privátozok egy Lajossal. Nem Te vagy az?)


1-es voltam.

júl. 24. 06:26
 4/11 anonim válasza:

De te konkrétan keresel valakit, nem?

Nem volna egyszerűbb egy erre irányuló kérdést megfogalmaznod? "Keresem azt a nőt, aki..." stb

júl. 24. 06:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
júl. 24. 06:54
 6/11 anonim válasza:
1-es, miben szoktál segiteni?
júl. 24. 08:26
 7/11 anonim válasza:

Krízishelyzetben tanácsot adni.


1-es voltam.

júl. 24. 08:43
 8/11 zol56 válasza:
Én szoktam irogatni. Egy barát ott volt is találkozás. És két hölgy akivel csak levelezgetünk mindenféle témáról.Úgyhogy vannak.
júl. 24. 09:15
 9/11 anonim válasza:

Itt gyakorin gyakorlatilag gyakran gyakorlatoznak a gyakorlott 50-es 60-as nők.

Amúgy kizárt dolog, mert nem tudom.

júl. 24. 15:34
 10/11 anonim válasza:

#1

Csak felismernéd ha vele beszélgetnél privátban. Legalábbis őt általában fel lehet ismerni, írásképe, egyéb alapján.


Azt meg, hogy a negyvenes nők már nem fiatalok, kikérem magamnak :) Lehet a szám már nem kevés, de lélekben azért nem kell feltétlen idomulni hozzá.

júl. 24. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!