Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedne valaki 52 éves...

Ismerkedne valaki 52 éves férfival Budapesten?

Figyelt kérdés
júl. 14. 20:10
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Kedves 22-es:

Tehát feltettem egy kérdést.

Valóban nem írtam magamról semmit a koromon kívül. A kérdés az volt, hogy ismerkedne-e valaki velem. Utána tisztáztuk, hogy nőre gondoltam, legyen ilyen-olyan, bla-bla...

Egyetlen hozzászóló sem nyilvánította ki a szándékát, hogy ismerkedne -amivel nekem egyébként semmi problémám nem volt- viszont kb az összes hozzászóló kioktatott (pedig nem tanácsot kérni jöttem), hogy mégis hogy gondolom, egy ilyen semmitmondó leírás alapján, ráadásul apatest, stb, hogy majd egy bombázó fog jelentkezni... Ekkorra már meguntam az egészet és elköszöntem.

Aaaaaztááááán, másnap jött a 15 évesnek tituláló, amin csak nevettem és még most is csak olyan reakciók vannak, hogy dehát mégis mi ez?🙂

Érted, hogy mi az amit furcsállok? Különben nagyon érdekes volt, hogy ez az egyszerű, ártatlan kérdésecske miket váltott ki az emberekből...

Én úgy képzeltem volna, hogy monjuk van egy nő, aki szintén ismerkedne korombelivel: visszaír: szia, én nő/48, folytassuk privátban.

És akkor ott részletezhettük volna, hogy ki a kedvenc költőd és süni hajam van-e vagy copfom.

júl. 16. 18:13
 22/27 A kérdező kommentje:
Bocs, 20-ast akartam írni, nem 22-st. :)
júl. 16. 18:14
 23/27 anonim válasza:

#21

én pl az úgynevezett humor segítségével próbáltalak rávezetni arra, hogy, ha semmit nem írsz magadról -nem fognak neked írni

ha ezt kioktatásnak vetted, az két dolgot máris elárul rólad:

a humorunk nem kompatibilis és

érzékeny vagy

sok sikert az ismerkedéshez!

#3as, aki 49N

júl. 16. 18:27
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is:)
júl. 16. 18:30
 25/27 anonim válasza:
Mindenkihez szólt a kérdésem, hogy ez mire volt jó. #20. 44n nagy fenékkel
júl. 16. 19:00
 26/27 anonim válasza:

Kedves kérdező, bocsánat az "off" - ért.

50 éves férfi vagyok, és évezettel olvasom a hozzászólásokat. Jó olvasni a 40 feletti korosztály hozzászólásait (úgy általában), mert értelmes és összetett mondatokban kommunikálnak,nüansznyi iróniával és humorral fűszerezve. Nembeszélve a helyesírásról, ami az idő előrehaladtával rohamosan romlik,de a mi korosztályunk - hála Istennek - még tud helyesen írni.


A kérdező jófej pasinak tűnik, remélem megtalálja azt a Hölgyet, akit keres.

A csípő + domborulatok tekintetében nem értek egyet, mert véleményem szerint a kérdező által említett idomok igenis nőiesek, és vonzóak. És az én olvasatomban ezek a tényezők sokadrangúak, nálam az értelem és intelligencia áll az első helyen.

Szép napot mindenkinek!

júl. 17. 09:20
 27/27 A kérdező kommentje:

Igen, kulturáltan fogalmaznak, értelmesek, kicsit kemények.

Én is sokat változtam az elmúlt évtizedek alatt. Régen nagyon tepertem, ha érdekelt valaki, ma már "elengedek" bárkit.

júl. 20. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!