Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve ismerkedni valakin...

Lenne kedve ismerkedni valakinek egy 38 éves férfival?

Figyelt kérdés

Szerényebb életet élek, nincs saját lakásom, sima alkalmazott vagyok, átlag alatt keresek picivel. Nincsenek rokonok, nincs családom, nem vagyok túl sikeres igazából semmiben. Barátaim sincsenek, és jóképű se vagyok.


Egészséges vagyok, mind mentálisan, mind testileg, szeretem a munkám, sportolok, jól boldogulok egyedül és nem szorulok mások segítségére semmiben, nem is fogadnám el.

Amit tudok adni az a tisztelet, megbecsülés, figyelmesség, odaadás, szeretet, hűség, bizalom.


Társam keresem egyedülálló nő személyében, aki beéri ezekkel is. Ha neked gazdag, sikeres férfi kell nem egymást keressük. Nem neheztelek emiatt senkire egy percig sem. Megértem.


júl. 14. 16:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!