Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek mi az elfogadható?

Szerintetek mi az elfogadható?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy a kor csak egy szám de azért nyilván valamennyire számít. Semmi pedofília csak sok 13-14 éves lány hajtott már rám és kíváncsi lennék, hogy szerintetek hány év különbség jó még. Én meg 3 évre okét mondanék de a 4 már túl fiatal . Érdemes foglalkozni ilyen korúakkal?


17/F



júl. 7. 09:12
 1/6 anonim válasza:
14 alatt inkább ne.
júl. 7. 10:38
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a te korodban 15 legyen már azért a másik fél. Ahogy idősödtök, úgy nőhet a korkülönbség is
júl. 7. 11:18
 3/6 anonim válasza:

20-25 év alatt sokat számíthat 1-5 év korkülönbség. Mentalitás, személyiség, tapasztalat stb sok témakörben hatalmas szakadékok lehetnek még.


Felette is lehet érezni emberek közötti különbségeket, de nem olyan szinten, mint pl 20 év alatt.


Ettől függetlenül, ha mindkettőtök szerelmi, vonzódási helyzetben van, azaz viszonzott, akkor sem zárkóznék el annyira.


Jómagam se tehettem arról, hogy pl 14 évesen 17 éves fiút szerettem.

15 évesen pedig 21 éveset. Vele évekig együtt voltam.

Az előző sajnos pedig félre lépett... Ez van.


Akkor menj bele, ha nem csinálsz hülyét a m@sikból,no meg nem csak lyukra mész.


Lyuk miatt ne mocskold be.

júl. 7. 13:17
 4/6 anonim válasza:
Azér ennyi idősen még nem annyira veszélyes fiatalabbakkal kezdeni, de tény, hogy előnyösebb lenne inkább a tankönyveket kerülgetni.
júl. 10. 10:23
 5/6 anonim válasza:

Ez nagyon relatív. 3-4 éven én röhögnék. Volt több mint 10 évven fiatalbb barátnőm is. Nyilván nem 17 voltam ekkor, én sem vagyok pedo.

Ha a te korodhoz nézzük, egy egyn 2-3 év beleférhet, szerintem is. Általános iskolással már nem kezdenék. De erősen személyiségfüggő is a dolog, nehéz ezt így általánosítani.

júl. 10. 16:05
 6/6 anonim válasza:
Ilyen fiatalon a 3 év különbség is sok. Ahogy idősödsz, úgy nőhet a korkülönbség is.
aug. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!