Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, lenne kedvetek ismerke...

Lányok, lenne kedvetek ismerkedni egy ilyen balfasszal mint én?

Figyelt kérdés

Szép napszakot mindenkinek, én egy átlagos méretű, gondolkodású 20 éves Komárom-esztergomi srác vagyok, aki ismerkedni szeretne, igen tudom-tudom, már megint egy idióta gyakorin, mennyire vagy te beteg?


Szerintem a válasz elég egyértelmű, de NA itt még nem nagyon próbálkoztam, szóval most nézzétek el ezt a cringe posztot, lehet utálkozni nyugodtan, itt már szerintem ez a megszokott, de én megszeretném próbáltatni a szerencsémet így is!


Na, de elég a pofázásból, lényegre is török, hogy ki is vagyok, és mit hozok az asztalra, ha megismernél engem.


Én egy normális törődő, introvertált srácnak gondolom magam, akivel könnyen el lehet lenni és beszélgetni, beszélgethetünk bármiről, nem vagyok az a fajta, aki csak úgy elítélne, mindig megpróbálom érteni a másikat empatikusan és csillapítani a helyzetet, ha azt úgy kell.


Egy konfliktuskerülő ember vagyok, nem szeretem, ha valami veszekedés/vita egészségtelen formában torkollik és annak a vége lényegtelen utálkozásba...

Próbáljuk megérteni egymást és beszélgessünk normálisan! :)

Na, de megint csak pofázok a semmiről...


Néha kínos tudok lenni és nem találom a szavakat mikor nem folyik valami

beszélgetés és akkor elkezdek egy kicsit pánikolni, hogy most mit kéne hogyan, de ez az ismerkedéssel jár szóval ezt légy szíves nézzétek el nekem, próbálkozom! :D


Ezen kívül valamennyire viccesnek is tartom magam, ez szubjektív igaz, de legalábbis társaságban, eddig még nem rohantak el tőlem kínjukban, vagy basztak be nekem egy nagyot, hogy kussoljak már be, szóval szerintem ebben a térben elviselhető vagyok! ^^


(bár lehet hogy csak nagyon jó az emberek tűrésküszöbe és ezért még nem öltek meg, na de akkor meg így jártak!!!!)


Van pár dolog is, amit szeretek, ezek közül az anime/filmek/sorozatok nézése, és egyben a manga olvasás. (sajnos könyvekig nem jutottam el még, mert én túl buta vagyok az olvasáshoz képek nélkül xD)


Rengeteg kedvenc filmem, animém stb. van és tudnék órákig beszélni róluk, szóval, ha téged is érdekel ez a világ, akkor biztos, hogy lesz miről elbeszélgetnünk! :D


Nagyon szeretek videójátékokkal is játszani, egy "gémernek" hívhatom magam és nem az a fajta, akitől, ha megkérdeznéd hogy miket szeret akkor csak ugyanazt a 2-3 gamet tudná mondani, pl cs, valorant, league... és most én ezzel nem felsőbbségemet szeretném kimutatni, vagy bármi, én is áldozatai vagyok ezeknek a szaroknak, csak tényleg mi a fasz, hogy mindig ez a pár játék a válasz mindig és akkor utána az ember mer pofázni arról, hogy manapság már nem jön ki semmi jó játék??? Na mindegy.....


Hobbijaim között vannak még a rajzolás és néha beateket csinálni, (szóval igen zenét is szeretek hallgatni, gondoltam ezt nem kell megemlíteni, mert ki nem szeret?), bár már régóta nem nyúltam ezekhez a dolgokhoz, de nagyon szeretnék valamikor újra neki menni ezeknek.


Nem gondolom magam egy tökéletes embernek, vannak hibáim, mint minden embernek, de ez tesz minket érdekessé szerintem!


Ja elvárásaim, feltételeim meg nagyon nincsenek, csak legyél normális, legyél nőből, legyél az én korosztályomon belül és már meg is vagyunk.

Ha felkeltettem érdeklődésedet írjál csak, aztán a többit megbeszéljük! :D


További szép életet és napot mindenkinek! :)



júl. 6. 03:29
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Amúgy kérdező,feleslegesen irtál ennyit magadról,mert mindenki tudja hogy a nők úgy is külső alapján fognak dönteni,ha nem nézel ki úgy mint az atyaúristen akkor kb ezek a belső értékek semmit nem fognak érni a nőknek.
aug. 5. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!