Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az hogy akárki...

Miért van az hogy akárki lánnyal beszélgetek, jól eldumálunk jók a témák viccelődünk, felhozom a találkozást, igent mond rá majd ha jön az idő lemondja vagy eltűnik? 24/F mindig ez történik szinte

Figyelt kérdés

júl. 4. 21:45
 1/5 anonim válasza:

Mert ha tetszik egy lány, akkor azzal nem barátkozni kell nekiállni, hanem elhívni egy randira.


Saját magaddal teszed ezt, mert a dumálgatással, viccelődéssel egyrészt egy csomó energiát és időt belefektetsz a kapcsolatba, másrészt teret nyitsz mindenféle képzelgésnek meg félrevezető gondolatnak. És ezek után persze hogy csalódásként éled meg, amikor nem viszonozzák az érdeklődést.


El kell ezt engedni. Szia, van kedved eljönni velem egy randira? És ha azt mondja hogy igen, akkor majd ott megismerkedtek, dumáltok, viccelődtök, de legalább mindkét fél számára tiszta lesz, hogy romantikus alapokon nyugszik a történet. Ha meg azt mondja hogy nem, akkor legalább tudod.

júl. 4. 21:54
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van, megközelítem legközelebb akkor így ahogy tanácsolod.


Igen csalódásként, mert tök udvariasan kedvesen és "erőszakosság" nélkül szoktam idegen lányokkal társalogni nőként tekintve és tisztelve őket hátsószándék nélkül.


Egy kicsit "régies" vagyok, vagy lehet maradi..


Volt már egyébként barátnőm, de úgy érzem az volt az egyetlen egy eset és ugyan úgy mint előtte ezután is mindig zátonyra fogok jutni..

júl. 4. 22:06
 3/5 anonim válasza:

Teljesen mindegy szerintem, hogy barátként vagy egyből randipartnerként közelítesz egy lányhoz. Van akinek ez jön be, van akinek meg az. Nem hiszem, hogy ha beszélgettek, és elhívod - még ha csak tényleg először ismerkedési szándékkal - nem gondolná a lány, hogy potenciális partnerek lehetnétek.

Szerintem más lehet a háttérben, de hiszem azt, hogy ha jön az igazi, akkor azzal úgyis összehoz az élet ( pl ő az lesz aki igent mond majd és személyesen is találkozni akar veled).

júl. 4. 23:14
 4/5 anonim válasza:
Nem azok a csajok voltak akik ideálisak lettek volna neked. Egy sima találka az semmi. Simán lehet írni erre választ, de ha beleszarnak és lelépnek, jobb most, mint később. Ismerkedj több lánnyal, legyél őszinte velük, és majd lesz olyan, akivel van annyi szimpátia, hogy akarjon találkozni.
júl. 5. 12:01
 5/5 anonim válasza:
Valószínűleg nem jöttél be nekik, vagy csak egy olyan embert kerestek, aki egy időre elűzi az unalmukat, vagy kifelé kacsintgattak a pasijuk mellől, vagy ők maguk sem tudták, hogy mit akarnak, vagy lehet, hogy csak haverkodtak. Ezerféle oka lehet annak, hogy lepattintottak, sajnos ma nagyon nehéz egy értelmes, gerinces nőt találni, aki mellett önmagad lehetsz, és aki azért szeret, amilyen vagy. A legtöbbjük királykisasszonynak hiszi magát, aki azt gondolja, hogy bármit megtehet, és hogy neki alanyi jogon jár Mr. Perfect, aztán ha valami apró "hibát" is felfedezni vél benned, máris ejt.
júl. 5. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!