Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak-B terv lennék?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy férfit a társkeresőn. Az ismerkedés nagyon lassan ment. 1 hónap múlva találkoztunk, addig minden nap többször beszéltünk.A randi nagyon jól sikerült, új randit kért. A randi után is napi szinten beszéltünk még pár hétig. A második randira már nem került sor, mert a férfi lemondta a jelenlegi élethelyzetére hivatkozva. Azóta csak pár naponta, hetente egyszer keres. Mindig hosszan ír és bókol. Új találkozás ötletét nem hozza fel. Írtam neki, ha nem akar semmit, mondja meg őszintén és ne keressük egymást többet. Erre az jött, hogy akar ő, de a jelenlegi élethelyzetében nem képes megoldani...Ezután nem kerestem, majd újra jelentkezett és azóta hetente ír. Sajnos nagyon megfogott, így nagyon rosszul esik ez az egész és nehezen teszem túl magam rajta.

Volt már aki hasonló helyzetben volt? Nektek mi segített, hogy jobban érezzétek magatokat?



júl. 3. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi a jelenlegi élethelyzete? Épp szülni készül a felesége?
júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is vannak ilyen csethuszár pasik a telomban. Én elvagyok velük de csak unalomból. Semmiféle sértettségem meg ilyenek nincsenek, mivel amugysem tetszenek max barátzónásak lennének amugyis.

Pl egyik ilyen dj mixeket gyárto rap szövegeket író álmodozó "kis csíra" még(messzirol se lehetne rá kapcsolatot családot komolyat alapozni mivel komolytalan baseball sapkás rágózó "nyikhaj")de ugy unaloműzés ellen meg valakivel csak ugy irkalni arra meg jó.


Nem egy olyan van akik ugy nem erőltetnek semmit, csak elvagyunk cseten.


Mégsincs senkijük. Elvannak otthon a tv vel is, vagy a háziállattal, edzegetésekkel, tükörben énekléssel meg ezek. Elvagyunk.


A legtöbb onkine neteskapcsolatba nem kell beleképzelni vmi übersokmindent.

júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Sajnálom azokat akiknek egy olyan "nő" elég mint a 2-es.Az ilyen alják miatt nehéz értelmes nőt találni manapság:D.
júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Egy okosabb nőnek se kellenek olyanok akik csak cseten dumálnak.
tegnapelőtt 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!