Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szingli lány kerestetik a...

Szingli lány kerestetik a szeles Dunántúlon, érdekel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A társkeresőkből kiégve, élőben minden lehetőséget is elhalasztva itt keresek egy lányt, akivel lehet ismerkedni. Leginkább hosszú beszélgetős randikat keresek, de nyilván nem vagyok semmi jónak elrontója.

Magamról talán csak annyit, hogy 22 vagyok, magas, vékony, hosszú hajú, egyetemista, stílusra minden, csak nem a melegítős-sneakeres fajta:D

Bármiről tudok órákon át beszélni és bárkit meghallgatok ugyanígy, szóval ha első üzenetben kiöntenéd a lelked, csak nyugodtan.


Ja igen, elsősorban Zala megye környékén keresgélek, de Pécs és Budapest felé is gyakran járok.


Köszöntem a figyelmet:)


(vicceskedő, hímtaggal rendelkező egyénekre nem vagyok kíváncsi, elnézést kívánok)



máj. 31. 07:27
 1/4 anonim válasza:
Transzikkal mi a helyzet?
máj. 31. 08:18
 2/4 anonim válasza:
Melyik egyetemen tanulsz?
máj. 31. 16:31
 3/4 A kérdező kommentje:

Pécsen, úgyhogy arrafelé gyakran megfordulok


(És elsőnek is válaszolva, bocsáss meg, ők nem vonzanak)

máj. 31. 17:11
 4/4 anonim válasza:
Pécsett!
jún. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!