Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol vagytok gyönyörű,nagy...

Hol vagytok gyönyörű,nagy 160-180 kg-os nők?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék találni ilyen testalkatú, középkorú intelligens hölgyet.183 cm, 88 kg-os pasi vagyok,a hatalmas idomok rajongója.

Írj nyugodtan privátban,ha úgy látod jónak.

Örülnék,ha ostoba,primitív válaszok nem érkeznének.



máj. 29. 14:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Bocs,de a TLC-n 250-300 kg-os emberek vannak.Nem mindegy....
máj. 30. 09:19
 12/22 anonim válasza:
Bizony nem mindegy, az már betegség. Mondjuk a 100 feletti is az egészségügyi szempontból, de szerintem is szép.
máj. 30. 10:04
 13/22 anonim válasza:
170 kilós férfi nem jó? Itt vagyok egynek :D
máj. 31. 22:36
 14/22 anonim válasza:
Lehetnek szépek a kövér nők, de tudod milyen, ha 160-180 kilósan elmegy a boltba *ha el tud* aztán hazamegy? Alul felül büdös lucsok. A húgom ilyen, tudom. Én se vagyok sovány, 90kg vagyok, és magamon érzem sokszor. Képzelj el egy dupla annyi kilós testet. A húgom pár lépés után kapkodja a levegőt...
jún. 1. 12:11
 15/22 anonim válasza:
18-as: mi kövérek is tudunk fürdeni 🙄
jún. 1. 12:17
 16/22 anonim válasza:
19-es,ha eléred a testrészeid!
jún. 1. 12:21
 17/22 anonim válasza:
19! Nem írtam, hogy nem tudsz fürdeni, olvasd már vissza...
jún. 1. 12:22
 18/22 anonim válasza:
Úgy van. Sajnos sok betegséghez vezet és legvégső esetben halálhoz az elhízás sajnos.
jún. 1. 12:41
 19/22 anonim válasza:
22: itt leginkább csak ti hibáztattok minket kövér embereket, amiért büdösek vagyunk, el se érjük a testrészeinket, stb. Pedig a valóságban normális emberek vagyunk, nem szörnyetegek. Ebbe kéne egy picit belegondolni, ha kérheten.
jún. 1. 13:12
 20/22 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést,hogy találjak olyan alkatú nőt,amilyen a kérdésben szerepel.Egyébként egy kövér nő is lehet ápolt,csinos.Volt pár ilyen kedvesem,s többet adtak a higiéniára,mint egy normál alkatú nő,mivel hamarabb megizzadtak.Bármelyik testrészüket elérték,pedig nagyon nagyok voltak.
jún. 3. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!