Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki esetleg ismerkedne...

Valaki esetleg ismerkedne velem? Bővebben lent. 18/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is elnézést, ha hosszú lesz, igazából végső "kétségbeesésemben" fordulok ide. Mielőtt bármit is írnék, meg szeretnék kérni mindenkit, hogy ha valami gonosz/ "jól szpol?" típusú megjegyzése lenne, ne fáradozzon, mert elég nehéz időszakon megyek keresztül, és elég nehéz volt magamat rávenni, hogy írjak ide, de hátha.

Több, mint fél éve ért véget egy kapcsolatom, nagyon megviselt(nem a vége, hanem maga a kapcsolat). Ott megtanultam, hogy rengeteg embernek nem elég ha "csak" szeretik, elvárások nélkül, mert akkor belédrúgnak, eltaposnak, megaláznak... Így megtanultam feljebb emelni a lécet.

Igazából nem irányítottan társkeresés miatt írok ide, hanem mert hiszek abban, hogy akárki ott fent teremtett egy "velem megegyező" párt a Földre, és mikor keresném, ha nem ilyen fiatalon? :D.

Szóval úgy gondoltam, hogy írok magamról, és ha esetleg valamiben hasonlítunk/úgy érzed, szívesen beszélgetnél, írj nyugodtan egy üzenetet. Bocsánat, ha a stílusom nagyképűnek tűnik, nem vagyok ilyen görcsös, csak még sosem írtam erre az oldalra😭.

Hajdú-Biharban élek, még gimnazista vagyok. Szeretek tanulni...persze azt, ami érdekel, ezek pedig leginkább a matek, töri, nyelvek, irodalom, filozófia, stb stb. Fontos számomra a kemény munka, az alázat. Hogy nem ciki ha okos és tanult valaki!! Nem ciki segíteni másokon stb!

Hobbim még az olvasás, zenehallgatás, szeretem a sorozatokat, filmeket. Ezekben mindig mindenkivel van közös pont, hisz "mindenevő" vagyok ezekben, szoktam videójátékozni is :DD.

Imádok utazni. Nagy vágyam a világot bejárni, kezdésként Európát, szeretem a természetet, az embereket.

Még nagyobb tevékenységeim közé tartozik az írás, szerencsére egyre sikeresebben. Festek, rajzolok gyerekkorom óta. Színházba is szoktam járni, de sajnos ritkán jutok el.

Őszintén, bármi érdekel. 4 nyelvet beszélek jelenleg, de még többet szeretnék, eddig kb. még 6 van a listán... :D. Viszont jelenleg most ezekre fókuszálok.

Ahogy láthatjátok, elég beszédes vagyok, de egyébként visszahúzódó. Ha megnyílok, kis "őrült" vagyok, szeretek bolondságokat csinálni, egy fűszálról is tudok nektek filozófiai mélységekben beszélni :DD. Humorosnak tartom magam, nem csak a "begyepesedett" humorról beszélek, a feketehumort is szeretem nagyon, de egy lázán is tudok nevetni.

Elég kultúráltnak tartom magam, de nem hordom fenn az orrom.

Nem árulok zsákbamacskát, ezért elárulom, hogy néha nagyon nehéz velem. Sok mindent túlgondolok, illetve gyerekkorom óta probléma, hogy érettebb vagyok a társaimnál, így nem egészen tudtam sehova sem igazán beilleszkedni, így kicsit magamba forduló vagyok, ezért van ez a nagy gondolkodó, filozofáló személyiség :DD.

Eddig ami a legnagyobb probléma volt, az az, hogy én nagyon tudok szeretni. És sok gyökér ezt ki is használta. Nagyon odaadó vagyok. Ha azt mondod ma, hogy megkívántad a csokit, holnapra elviszem neked az összes kedvenced... Figyelek, megértek, segítek, támogatok töretlenül. Bármilyen történeted meghallgatom, bármi baj van, ott vagyok. Ha kevesem van, odaadom azt a keveset is, én nem sajnàlom. Fontos nekem a kommunikáció, őszinteség és a bizalom(!!!!!).

Az is fontos még, hogy mentálisan erős légy. Hogy ne rezelj be, hogy ha összeomlok néha, támogass, ne hátrálj ki. Talán hogy erősebb legyél, mint én. Hogy tudj úgy gondolkodni, összefüggéseket meglátni, hogy érezz... Hogy tudj szeretni!!! Légy önmagad. Szeretem, ha valaki kultúrált, tájékozott, de nincs betokosodva. Aki érett, mégis lélekben gyerek.

Tudom, hogy így is sokat írtam, tudnám még folytatni, de nem rablom senkinek sem tovább az idejét.

Először is meg szeretném köszönni mindenkinek, aki elolvasta.

A sok csalódás ellenére is bízok még abban, hogy van valaki a világon, aki tud úgy szeretni, ahogy én szeretem őt. Mert szerintem ezt mindenki megérdemelné. Falakat építettem magam köré persze, ugyanolyan csak hosszú idővel, vagy soha nem leszek már, de azt is megtanultam, hogy ezeket az értékeket nem szabad feladnom pár gyökér miatt. Mert hátha van még a világon olyan, akinek ez is elég.



Mindenkinek további szép napot kívánok!



máj. 1. 07:58
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:

Szia,

Ezt nagyon szépen leírtad, minden tetszik és vonzó.

Az a baj, hogy én már 50 vagyok. De hid el, maradj ilyen, ne légy türelmetlen, eljön majd az a fiú, aki hasonló, mint te.

Csak így tovább.

máj. 1. 08:35
 2/34 anonim válasza:

Barátkozás is lehet? Van párom és nem szeretnék másikat, de szerintem jól kijönnénk és lenne melletted valaki akire számíthatsz, megért és nem tesz jobban tönkre. Az nem gond hogy lány vagy, teljes mértékben bízunk egymásban, ő is örülni fog neked, ha sikerül összebarátkoznunk.

Kicsit messze élek, de szerintem nem baj, mert szeretek utazni és azt mondtad te is, így megoldható a találkozás, ha te is szeretnél, mert természetesen erőltetni nem fogom.

Én inkább csöndes típus vagyok. Ez így neten keresztül nem annyira látszik, inkább személyesen fog. De nem gond ha te beszédes vagy, nagyon jó hallgató vagyok, nem zavar egyáltalán. De azért én is el tudok mondani dolgokat, ha már van mit, csak nem jön úgy magától, mint másoknak.

Jól tudok lelket tartani. A párom is nagyjából helyretettem pár év alatt - bár még nem az igazi, de ég és föld ahhoz képest ahonnan indult. Volt aki azt mondta hogy jobb vagyok mint egy pszichológus. Na ezt azért ne vedd készpénznek, mert amúgy nem vagyok az.

Ha ezek után még nem ment el a kedved, itt vagyok :)

máj. 1. 08:46
 3/34 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es! Köszönöm szépen a kedves szavaidat! Kívánom neked, hogy találd meg a boldogságod!


Kedves második! Engem természetesen nem zavar a barátkozás (leginkább azért, mert a barátnőd sem ellenzi) az is lehet, persze! Becsületre méltó a kitartásod a barátnőd felé, sok boldogságot nektek!!

máj. 1. 08:50
 4/34 A kérdező kommentje:
Illetve még mindenkinek annyit, hogy látom az üzeneteket, írjatok nyugodtan, csak még nem vagyok elég "jogosult" a gyors válaszokra. De igyekszem :D.
máj. 1. 08:54
 5/34 anonim válasza:
MErre laksz?
máj. 1. 09:09
 6/34 anonim válasza:
Kérdező, milyen magas vagy és mennyi a súlyod?
máj. 1. 09:30
 7/34 anonim válasza:

Szépen összeszedett írás, bemutatkozás, ritkán látni ilyet itt az oldalon.

Sok tulajdonságban magamra ismertem, én is ilyen voltam, meg valamennyire meg is maradtam ilyennek.

Kár, hogy 10 évvel idősebb vagyok, másképp már rád írtam volna:)

Arra azért figyelj, hogy mindig próbálj észnél lenni, és ne hagyd, hogy kihasználjanak, sajnos könnyű olyan emberekbe futni, akik visszaélnek azzal, hogy te ilyen személyiség vagy.

máj. 1. 10:56
 8/34 A kérdező kommentje:

Kedves 5.! Hajdú-Biharban, ennél többet azért itt, idegenek előtt nem mondok el :).


A 6-os kérdésére nem válaszolok, mert szerintem teljesen lényegtelen itt.


Kedves 7-es, neked is köszönöm a válaszodat!

"Sajnos", mindig észnél vagyok most már, nehéz gyerekkorom volt, ki is használtak, vissza is éltek dolgokkal, így nehezen bízok másokban, de nem hagyom hogy ez elnyomja a személyiségem nagyon :). Köszönöm a tanácsodat is!!!


(Illetve sokan írtatok, mindent látok, de ahogy írtam, idő hogy válaszoljak, igyekszem mindenkinek! Köszönöm a sok kedves üzenetet innen is, nem gondoltam volna!!)

máj. 1. 11:12
 9/34 anonim válasza:
8: azért a magasságod meg a súlyod eleg fontos párkeresésnél. Legalább a magasságod, mert az a legtöbb embernek fontos, meg a testalkatod, hogy ne legyen később csalódás.
máj. 1. 11:21
 10/34 anonim válasza:

Nem akarok rosszmájú lenni, de azért jól látszik a kettős mérce. A gyakorihoz képest viszonylag normális, épkézláb válaszok jöttek, bezzeg ha egy férfi írt volna ennyi bemutatkozást, már az első komment az lett volna, hogy "az első mondat után feladtam", vagy valami hasonló. Ez nem ellened irányult, hanem a gyk-s törzsközönség ellen.

Egyébként egyetértek azokkal, akik azt írták, hogy ne hagyd, hogy kihasználjanak. Nem kell mindig mindenkinek segítened, a jólelkűséggel és a naivitással úgyis csak visszaélnek.

máj. 1. 11:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!