Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok volna kedvetek ismerked...

Lányok volna kedvetek ismerkedni? Egy enyhén autista fiúval?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok! Párkapcsolatot keresek! Enyhén autista vagyok, introvertált. De ha jó hatással van rám az ember és közös érdeklődési körönk van, akkor nyitott vagyok és extrovertált is. Még soha nem volt párkapcsolatom! Szlovákiában élek. A házamban próbáltam párkapcsolatot keresni de sajnos soha nem sikerült, mert a házamban olyanok vannak akik csak magukkal vannak el foglalva meg kihasználják az embert. Úgy döntöttem messziről keresek párkapcsolatot interneten , mert élőben már nem divat leszorítani egy lányt. Kicsit Visszahúzódó vagyok, interneten jobban szeretek ismerkedni. Olyan párkapcsolatot keresek, akivel mindent meg tudnák beszélni egymással, el fogadna olyanak amilyen vagyok, aki egyben barátom is lenne , mellé szép is, aki tisztelne, aki örülne a társaságomnak, és akinek fontos lennék és velem maradna. Úgy hogy a házamban soha nem voltak barátaim se párkapcsolatom ! Magamról is le írom pár dolgot hogy mit szeretek csinálni otthon. Szeretem a filmeket és a meséket, szeretem a zenét sok stílust, szeretek utazni különböző helyekre úgy mond kirándulni és a természetben is szét nézni, szeretek sétálni kint a jó időben, szeretek biciklizni, szeretek olvasni unalomsagbol, szeretek tornázni, és szeretek ismerkedni.

ápr. 22. 00:23
 1/1 anonim válasza:
Autistaként 1000x több kifejlett szemelyiseged van, és ezerszer jobban fejezed ki magad mint itt a lányok többsége. Sok sikert, remélem sikerül kifogni egy normálisat, nehéz lesz elérniük a szintedet.
ápr. 22. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!