Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, akinek nincs ma...

Lányok, akinek nincs ma programja, lenne kedved nálam bulizna ma?

Figyelt kérdés
Az Őrs közelében, családi házban, teljes ellátást biztosítok, minden mi szem szájnak ingere, csak kérned kell. :) Csak lányoknak.

2023. dec. 31. 13:52
1 2
 11/16 anonim válasza:

10-es!


A fantáziádra bízom!

2023. dec. 31. 16:22
 12/16 anonim válasza:
#9 Én nem akarok bulizni. Úgy terveztem, hogy átöltözöm pizsire, és bekuckózok a paplan alá egy jó könyvvel meg egy forrócsokival. Na, mehetek? Macskát is vihetem?
2023. dec. 31. 18:15
 13/16 anonim válasza:
Egy ismeretlen házában bulizni szilveszterkor, micsoda visszautasíthatatlan ajánlat! Csak szólok, hogy rám ne számíts.
2023. dec. 31. 18:47
 14/16 anonim válasza:
Volna itt egy kis játék xd....
2023. dec. 31. 19:12
 15/16 anonim válasza:

Szánalmas ez az oldal.

Kérdező. Legalább sikerült bulizni?

jan. 2. 06:06
 16/16 A kérdező kommentje:

#15

Szerintem is az, de két napja regisztráltam, így voltam elég naiv ahhoz, hogy kiírjam ezt a kérdést, és utána jöttem rá, hogy még törölni sem fogom tudni, szóval lehet, hogy majd évek múlva fog rá valaki jelentkezni. :D


Nem sikerült, de egyedül is elvoltam. :)

jan. 2. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!