Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Másba is lehetek ennyire...

Másba is lehetek ennyire szerelmes?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Van egy férfi az életemben,akivel tökéletesen összeillünk minden téren, viszont messze él és családom sem támogatja a kapcsolatot (nem szeretném részletezni). Első éves egyetemista vagyok, nem vagyok önálló, ezért esélytelen, hogy elszakadás még jó néhány évig otthonról. Havi egyszer tudunk találkozni 3-5 napra. Kihúzzuk így ezt a néhány évet? Esetleg keressek mást, mert fiatal vagyok és találjak valakit, aki szintén illeti fog hozzám? Az utóbbit azért fontolgatom, mivel mégse szeretnék éveket azzal tölteni, hogy csak 5 napig lehetek a szerelememmel.

2023. dec. 31. 00:30
 1/8 anonim válasza:
ha tényleg nagyon szereted vársz, ha nem akkor meg találsz mást
2023. dec. 31. 01:38
 2/8 anonim válasza:
Nem csak szerelemből áll a világ. Ha csak 3-5 nap jut ki belőle, akkor annyival kell megelégedni. Nagyon gyenge és éretlen gondolkodású vagy még.
2023. dec. 31. 08:06
 3/8 anonim válasza:
Ha akkora a szerelem, miért nem költözik kozelebb?
2023. dec. 31. 09:09
 4/8 anonim válasza:

A legszebb éveidben vagy, ez a nők fénykora. Nem érdemes így elpazarolnod, egy igazi férfi megoldaná ezt a helyzetet, ha tényleg annyira fontos vagy neki, semmi nem állhat az útjába.

Senkire, soha nem szabad várni az életben, ez egy alapvetés, amit én komoly szenvedések árán tanultam meg.

2023. dec. 31. 09:25
 5/8 anonim válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval. Ha szereted, tarts ki, küzdj, várj ha kell. A szíved úgyis el fogja dönteni és megmutatni, ez elkerülhetetlen. Egyébként jól gondolom, hogy a korkülönbség nem tetszik a szüleidnek?
2023. dec. 31. 10:16
 6/8 anonim válasza:

#5 Te tudsz olyanról, akinél ez bejött? Hogy várt, küzdött hosszú évekig, aztán egyszer csak éltek boldogan, amíg meg nem haltak? Mert én jónéhány ilyennel próbálkoztam már konkrétan életemben, és soha semmi értelme nem volt, csak elpazarolt évek és szenvedés, és ugyanezt láttam másoknál.

Azokat az éveket már soha nem kapod vissza és semmi sem értékesebb az életben mint az idő.

2023. dec. 31. 10:27
 7/8 anonim válasza:

Az is lehet hogy van családja/felesége/élettársa és amig veled van az üzleti útnak mondja az igazi párjának.


Nekem azért komolytalan ez a férfi mert ha annyira akarna akkor oda tudna költözni a környékre mutatva hogy komolyak a szándékai. De minden valószínűség szerint kettős életet él vagy legalábbis nem vagy több mint egy szerető

2023. dec. 31. 15:07
 8/8 anonim válasza:

Amúgy 20 as éveid a legszebbek, biztos nem kellene elvesztegetned egy távkapcsolatra.

Nehéz is kapcsolatnak nevezni hogy havonta heti 1 szer látod.

2023. dec. 31. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!