Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az, hogy Tinderen...

Miért van az, hogy Tinderen nehezebb csajozni?

Figyelt kérdés
Azok a lányok, akiket személyesen ismertem meg, ezerszer vonzóbbak, mint azok, akiket Tinderről. Mi ennek az oka, hogy Tinderen válogatósabbak az emberek?
2023. nov. 23. 21:23
 1/9 anonim válasza:
Szerintem ha van szándék, akkor nem bonyolult, csak nem szabad sokat tökölni a randin.
2023. nov. 23. 21:42
 2/9 anonim válasza:
Normális ember nem tinderezik.
2023. nov. 23. 21:56
 3/9 anonim válasza:
Azért mert ott csak egy termék vagy, egy cikk ahol legkevésbé sem foglalkoznak az ember értékeivel. Üres emberek keresnek társat vagy kúrópartnert maguk mellé de sokszor még azt sem mert a nők csak egóboostolásra használják az oldalt és a leghelyesebb férfiakkal állnak szóba jobb esetben.
2023. nov. 23. 22:06
 4/9 anonim válasza:
Felmegy az ember tinderre és mit lát? Komolyan, ezen gondolkodjon el mindenki, mert nem álmai nőjét az biztos.
2023. nov. 23. 23:00
 5/9 anonim válasza:
Én max 1-2 kép erejéig dobom le a ruhát a tinderen, de a valóságban rendkívül zárkózott lány vagyok.
2023. nov. 24. 07:06
 6/9 anonim válasza:
Mert meleg vagy
2023. nov. 24. 07:32
 7/9 anonim válasza:

Nekem ks jött össze onnan komoly kapcsolat. Annyi, hogy szerencsésnek kell lenni. A normális értékes lányok max felnéznek, hogy mi is ez a társkereső. Ha sikerül vele rögtön az elején beszélgetni és normális vagy akkor nyert ügyed van. Utána ha elkezdik kapni a baszós üzeneteket már törlik is magukat mert rájönnek mekkora szar az egész. Szóval ha mázlid van mint nekem akkor összejöhet az ember egy normális lánnyal és tényleg elmondhatja, hogy tinderen találta meg élete párját. Azonban erre kuva kicsi az esély. Én is vagy 5 éve tinderezek badoozok, de csak úgy mellékesen néha ha unatkozom. Közben volt több kapcsolatom is. Társkeresők viszont erre alkalmatlanom. Egyedül az a szerencsés verzió amit leirtam. Lehet évek múlva találsz ilyet de akkor mákod van. Én azt javaslom amúgy személyesen sokkal egyszerűbb. Ott nem úgy kezdik, hogy komoly kapcsolatot keresnek csak és már vetkőzik is le.


Komolyan milyen fogyatékkal élők azok akik kiírják, hogy komoly kapcsolatot keresnek és csak fehér neműs képeket rakják ki meg a seggük van a kép közepén. Most akkor férfi verzióban az akar komoly kapcsolatot aki rögtön elküldi a farkát? Mindenki más csak alkalmit keres. 🤦‍♂️💁‍♂️

2023. nov. 24. 10:17
 8/9 Laly1972 válasza:
Sok a troll.
2023. nov. 27. 13:35
 9/9 anonim válasza:
Konkurencia
2023. nov. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!