Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 35 éves nő vagyok idősebb...

35 éves nő vagyok idősebb fèrfiakkal szeretnèk ismerkedni :) 55-60 kortól , volna valaki ?

Figyelt kérdés
Rèszleteket privàtban.
2023. okt. 5. 09:54
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Az érzés, amikor 40 évesen valakinek túl fiatal vagy...


Egyébként sikeres ismerkedést kívánok!

2023. okt. 6. 13:13
 22/30 anonim válasza:

#18

Gerontofil

2023. okt. 6. 16:05
 23/30 anonim válasza:

Én megvédeném a kérdezőt.

Az átlag magyar pasik 95%-ban 35-40 között elhízottak és igénytelenek. Nem utolsó sorban 40 körül kapuzárási pánikkal küzdenek és boldog boldogtalant megd@gnának 17-től 60-ig. Hűségről ne is beszéljünk.


A hölgytől 5-10 évvel fiatalabb pasik azért ismerkednének vele, mert neki már nem kell megfelelni kocsival, lakással, fizetéssel, nem nyöszteti őket gyerekkel. Nyugodtan el lehet vele lenni. De a nő nem lehetne nyugodt, mert úgyis fiatalabbakat keresne előbb utóbb a pasi.


Nekem csak hosszú kapcsolataim voltak. 5-11-4 évesek. Most lett vége az utolsó kapcsolatomnak.


Van házam, kocsim, jó fizetésem.

Tőlem 10 évvel fiatalabbaktól is kapok ajánlatot. Korombelit sem, de fiatalabbat sem választanék.


Mert nyugalomra, biztonságra vágyom. Egy ápolt, sármos 10-15 évvel idősebb férfit választanék én is ha egyszer úgy gondolom szeretnék ismerkedni. Mert talán ő nem tart 5-10 vasat a tűzben, talán lenyugodott, már nem a farka után lohol és lehetne az embernek egy nyugodt párkapcsolata.


Gondolom ezért keres idősebbet, mert talán megbízhatóbbak és tudják értékelni a jót.

2023. okt. 6. 17:08
 24/30 anonim válasza:

23:


"Az átlag magyar pasik 95%-ban 35-40 között elhízottak és igénytelenek."

Érdekes. Honnan szedted ezt a statisztikát? Ja, egyenesen a hátsófeledből húztad ki.

Én lassan 40 leszek, vékony, atlétikailag csúcsformában, és konkrétan 10 évvel fiatalabbnak szoktak tippelni. Igaz, messze nem vagyok egy átlag 'proli', de azért az a 95% rettenetes túlzás. Vannak ismerőseim akik hasonlóképp elég jól tartják magukat.


"Nem utolsó sorban 40 körül kapuzárási pánikkal küzdenek és boldog boldogtalant megd@gnának 17-től 60-ig."

Először is, kapuzárási pánik nőknél van, akik még akarnak gyereket. Limitált a tojások száma, és a termékenység drasztikusan csökken egy bizonyos kor felett.

Amúgy nem 17-től, hanem 14-től. Ez természetes. Biológia, tesztoszteron. (Hiába spammeled hogy 'pedofil' - nem az -, ezek a tények.)


"Hűségről ne is beszéljünk."

Beszélhetünk, csak a nőket nem tünteti fel túl jó fényben.

A házasságok több mint fele válásban végződik. A válások több mint 80 %-át nők kezdeményezik. Hipergámia, monkey-branching. Sosem elégedett, folyton figyeli a jobb lehetőséget.


"Nyugodtan el lehet vele lenni."

És ez miért baj? Ja, zavar téged hogy élvezik egymás társaságát, te meg keserű vagy, 3 bukott kapcsolat után?


"De a nő nem lehetne nyugodt, mert úgyis fiatalabbakat keresne előbb utóbb a pasi."

Azt hittem nem akarnak fiatalabbat, mert nem tudják megugrani az egzisztenciális és egyéb elvárásokat. Ellentmondasz magadnak.


"Van házam, kocsim, jó fizetésem."

Abszolúte senkit nem érdekel, rajtad kívül. Látom még ennyi idősen se érted mire vágyik egy férfi.

Mellesleg a férfi az aki megosztja az erőforrásait a nővel/családdal, fordított irányban ez vagy egyáltalán nem történik meg, vagy nagyon limitált. Már csak ezért sem számít a nő vagyona.


"Egy ápolt, sármos 10-15 évvel idősebb férfit választanék én is ha egyszer úgy gondolom szeretnék ismerkedni."

Hah! Ismételten egy újabb ellentmondás. Azt hittem, hogy 35-40 fölött már szinte mindenki elhízott és igénytelen, elmondásod szerint. Te mégis 50+ korosztályból akarsz? Szóval akkor a 0.0001%-ot szeretnéd, aki ilyen korban is még jól tartja magát? És te mit nyújtasz? Anyagiakat? Hah.

Amúgy pont egy ilyesféle férfi tarthat több vasat a tűzben, ha akar, mert vannak opciói. Tehát így az lenne a logikusabb számodra, hogy olyat válassz aki kevésbé kelendő, de még pont elég jó neked. Hja, bocsánat, elfelejtettem hogy nő vagy. Soha semmi nem elég jó, és az elvárásokból még véletlenül se adunk lejjebb, 40-50 évesen se, mert jár nekünk a sármos szupersztár pasi alanyi jogon!

És, pont egy ilyen férfi fog a fiatalabb korosztályból választani, mert megteheti!


"Gondolom ezért keres idősebbet, mert talán megbízhatóbbak és tudják értékelni a jót."

Micsoda általánosítás.

A kérdező egész biztosan vagy kamu, vagy anyagias szándékai vannak.

És más az, ha véletlenül ismer meg egy nő idősebb férfit, vagy specifikusan olyat keres...

2023. okt. 7. 02:21
 25/30 anonim válasza:

24-es, ha valóban egy értelmes, helyes férfi lennél akkor tudnád mi az átlag szó fogalma.


Ha nem olyan lennél, amit az oroszlán is sírva enne meg akkor nem fakadtál volna ki ennyire.


Nem utolsó sorban nem beszélnél így a meglévő két örök barátnőd mellett: Bal-Marok Marcsa és Jobb-Marok Marcsa így a valódi nőkről. Ilyen jellemel életed végéig velük fogod megélni a szexuális életed.


Mi bajod van azzal, hogy megvédték a kérdezőt?


El kell fogadni, ha nem kellesz a nőknek. Mondjuk ilyen jellemmel egyértelmű az oka.


Nekem sosem kellene egy Magyarországon élő átlag magyar pasi, aki elkeseredett, kénytelen szar kajákat enni, mert alulfizetett, nem tud semmi normális dolgot venni magának ilyen gazdasági helyzetben, csomó terhe van, besavanyodott és boldogtalan.


Magyarország Európa legelhízottabb és az egyik legkoszosabb nemzete. Ha eddig nem tudtál volna róla.


Csak menj el Olaszorszâgban, vagy az Osztrákoknál az autópálya mellett egy nyílvános WC-re, vagy itthon az M5-ön. És már ott meglátod melyik nép milyen. Itthon odahánysz ember...


Az átlag magyar pasi statisztikáról pedig győződj meg magad egy nagyobb élelmiszerláncnál, kiket látsz vásárolni.


Mindennap láthatod, hogy nagyon is igaz.


Őszintén sajnállak...

Ha olyan jó lennél a barátnőd varrogatnád, nem itt bizonygatnád személytelen profil mögül mekkora krvafasza csávó vagy akiért bomlanak a Marcsák ;)

LOL

2023. okt. 7. 21:50
 26/30 anonim válasza:

25:


Egy hatalmas projekció az egész irományod, és nem méltó semmilyen komolyabb válaszra.

2023. okt. 7. 21:57
 27/30 anonim válasza:
Rendben arctalan profil mögé bújt 23-as senki. Attól még ez a helyzet, ha tetszik, ha nem…Nekem nem a te válaszodra kell reagálni, hanem a kérdezőjére. Én csak megvédtem miért akar idősebbet, ami szíve joga, nyílván megvan rá az oka.
2023. okt. 8. 07:06
 28/30 anonim válasza:

"Rendben arctalan profil mögé bújt 23-as senki"


Nem tudom feltűnt-e, de akkor ezúton értesítenélek:

Ez egy anonim fórum. Te ugyanúgy arctalan, névtelen 'senki' vagy.

2023. okt. 8. 14:05
 29/30 anonim válasza:
A "35 éves nő vagyok",egy hitegető,hazug ember. Sajnos.
2023. nov. 29. 19:14
 30/30 anonim válasza:
Hazug ember a kérdező!
2023. nov. 29. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!