Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni Debrecen és környéke?

Figyelt kérdés
19L
2023. júl. 29. 22:23
 1/5 anonim válasza:
Jó, ha Debrecenben járok megkereslek :D
2023. júl. 30. 00:23
 2/5 anonim válasza:

Jó, hát le lehet pontozni. Ez van. Szeretek egy 14 évest. Ez az én vallomásom. Annyira különleges. Olyan eszeveszett érzés elveszni bódító hangjában, annyira csodálatos látni, ahogy örömtől és boldogságtól csillognak szemei, annyira jó érezni, hogy mellettem le meri vetkőzni a szűkre szabott szokások és szabályok kényszerzubbonyát, hogy talán jobban mer önmaga lenni velem, mint bárki mással, hogy erőt, tartást és menedéket nyújtok neki a végtelen, éhes kezek és szomjas ajkak örökkön örökké érte nyúló sodrása elől.


Nincs szex, nincs csók, semmi alpári, testváladékoktól tocsogó testiség, csak vegytiszta, hófehér, önzetlen szeretet és szerelem. Egy csodálatos lány, akit jó érzés kimenteni a 10+ és 20+ ragadozók kéjéhségtől csöpögő fogsora elől. Undorodom tőletek, beteg, elfajzott, ondószagú álérzelmeitek pocsolyamély sekélyességétől, legyetek akárhány évesek.


Nincs is csodálatosabb egy-egy neki írt verssel, zongora vagy gitárjátékkal, vagy egy tánccal szivárványszínbe festeni a trend-uralta, gépsor-monoton szürkeszín valóságot, éreztetve azt, mennyire különleges, mennyire értékes ő.


Hát ez volt az én vallomásom, és ha tehetném, ha lenne lehetőségem, akkor is őt választanám. Ez van.

2023. júl. 30. 00:57
 3/5 anonim válasza:
Mutatsz magadról képet? (Akár priviben)
2023. júl. 30. 13:03
 4/5 anonim válasza:
Még ha nem Debrecen lenne! :(
febr. 17. 13:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Hol laksz utolsó?:).
júl. 23. 00:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!