Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyeknek: Ti ismerkednétek...

Hölgyeknek: Ti ismerkednétek olyan (37 éves) férfival, akinek még nincs autója?

Figyelt kérdés
...és még (aktívan) készül a KRESZ vizsga sikeres letételére

2023. júl. 4. 11:43
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Nem, mert én a segédmotoros kerékpárrá alakított rotációs kapákat szeretem. Az autó nem érdekel.
2023. júl. 4. 13:29
 12/30 anonim válasza:
Itt nincsenek hölgyek, kérdező, csak trollok! Remélem a válaszok igazolják!
2023. júl. 4. 13:47
 13/30 A kérdező kommentje:
Abszolút. Azért a normális választ adóknak külön köszönöm, hogy szakítottatok időt és energiát a normális válaszok megírására is. A trolloknak nem köszönöm, mert látszik, hogy eleve sok idejük van és nem tudnak vele mit kezdeni :)
2023. júl. 4. 14:48
 14/30 anonim válasza:
Nem, mert a koreai idősebb férfiakat szeretem.
2023. júl. 4. 15:10
 15/30 anonim válasza:
Egy pasi kocsi nélkül félember...
2023. júl. 4. 15:12
 16/30 anonim válasza:
Na, azért ne szóld le a trollokat. Mit vársz egy ilyen kérdéstől? Szerintem a kérdéshez méltón válaszolt mindenki. Eleve lánytól ilyet teljesen felesleges kérdezni, mert azt fogja mondani, hogy "nem érdekel az autó" aztán összejön egy milliomossal akinek 10-20-30-40 milliós autója van: De persze nem a pénz meg az autó miatt xD Vagy ha te akarnál összejönni vele: "még egy autód sincs" Amíg nem ők akarnak összejönni veled, persze, hogy nem számít nekik hogy van e autód vagy nincs xD
2023. júl. 4. 15:12
 17/30 anonim válasza:
nem
2023. júl. 4. 15:14
 18/30 anonim válasza:
Bár idősebb vagyok, 46 éves, és férfi vagyok. De soha sem volt autóm, és jogosítványom sincs. Ennek ellenére nős vagyok és immáron 2 felnőtt gyermekem van. És most már útban az első unokám. Úgy hogy nem minden az autó, és nem minden a jogosítvány. Ezzel csak azt akarom a kérdező tudtára adni, hogy lehet jogosítvány és autó nélkül is élni. Sőt még házas élet is lehet élni. És igen autó és jogosítvány nélkül is fel neveltem két gyereket.
2023. júl. 4. 15:22
 19/30 anonim válasza:

Nekem biztosan nem kellene olyan nő, akinek ez szempont. Kivéve talán vidéken, elismerem az más szituáció.

Itt a fővárosban én nem is vezetnék, túl stresszes, és életveszélyes.

Rengeteg felnőtt férfi él jogosítvány nélkül boldog párkapcsolatban.

2023. júl. 4. 17:15
 20/30 anonim válasza:

MEGBÍZHATÓ(!) kapcsolati tőkével rendelkezel?!


Mert szerintem nem jelentheti a világmindenséget sem a Kresz vizsga sikeres letétele, sem az autóvezetés.


Balesetveszély nélkül biztosan tudnál vezetni hosszabb távon?! Ez is lehet egy szempont. Mégpedig mobiltelefon használata nélkül.


Ettől biztosan felvesznek minden munkahelyre?! Lesz ettől tartós, fix bevételed?! Egészen biztosan?!

2023. júl. 5. 04:36
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!