Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Pontosan hogyan működik a...

Pontosan hogyan működik a ráírás egy lányra,ha működik?

Figyelt kérdés
Elsős gimis vagyok és van 1 lány aki tetszik és nem tudom,hogy ilyen esetben működik e az,ha látásból ismerjük egymást ő is tudja ki vagyok, visszajelölt, visszakövetett stb... és ráírok csak úgy valamivel?

2023. máj. 26. 16:33
1 2
 11/18 anonim válasza:
Miért "ráírsz", ha látod majdnem mindennap. Kicsit több tökösséget. Hiddj nekem, sokkal hatásosabb, ha élőben csinálod, csak chill, mert ha ráparázol azt érezni fogja.
2023. máj. 26. 18:02
 12/18 anonim válasza:
menj be bohócjelmezben rákjárásban és fingd el a nemzeti dalt örményül
2023. máj. 26. 18:11
 13/18 anonim válasza:
Ha látod minden nap, akkor szólítsd le. 80% több esélyed van így, mintha ráírnál.
2023. máj. 26. 18:11
 14/18 anonim válasza:

Ha egy suliba jártok, akkor inkább élőben hívd félre, hogy tudj vele beszélni pár szót. A lányoknak vonzó, ha egy fiú magabiztos, és tudja mit akar.


Viszont ne hozd őt kényelmetlen szituációba az osztálytársai előtt.

2023. máj. 26. 18:19
 15/18 anonim válasza:
Hé te! Ne firgyé le! Van-e kedved kuffantani velem ?
2023. máj. 27. 06:15
 16/18 anonim válasza:

Tök mindegy csak ne azt hogy hello szia Mizu? Mert a válasz az lesz hogy semmi dögunalom, és nálad? Ha nincs rá válasz akkor meghalt a beszélgetés

Nyilván ha közösségi média felületen vagy reagalj egy videojára, képére vagy bejegyzésére privatban. Az el tudja indítani a beszélgetést. Légy eredeti és ne sablon szöveggel gyere

2023. máj. 27. 08:19
 17/18 anonim válasza:

Ha gyakran találkoztok, akkor legyen már benned annyi, hogy élőben hívod el. (Több barátnőm is tartja magát ahhoz a szabályhoz, hogyha valakivel rendszeresen találkoznak, és nincs a srácban annyi, hogy személyesen hívja el, akkor annak vissza se ír)


Amúgy meg annyi, hogy odamész, aztán meghívod fagyizni, mekizni vagy amit akarsz


De ha üzenetben hívod is el, azért az már egy kicsit túlzás, hogy az üzenetet is egy gyakoris idegennel iratod meg.

2023. máj. 27. 14:32
 18/18 anonim válasza:

Há szerintem azt hogy van e kedved ismerkedni ne írd, mert van akiknek (köztünk nekem is) olyan kellemetlenné teszi az egészet😆

Megírhatod hogy tobbszor láttalak, szimpatikusnak tunsz, jó lenne valamikor elmenni egy sütire. Ha tetszel neki akkor ugyis elmegy ha nem akkor irhatsz fagyit,sutit,ettermet barmit.

Aztán ha úgy veszed eszre kolcsonos akkor meg irasban rakerdezhetsz hogy a suli hogy tetszik neki, sokat tanul e stb stb. Kicsit beszeljetek neten mielott elhivod hogy várja, de sokaig ne húzd:)

2023. aug. 7. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!