Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki ismerkedne egy (valószínűleg) enyhén aspergeres, 22 éves sráccal? Többi infó lent.

Figyelt kérdés

Komoly, hosszútávú kapcsolatot meresek.


Nem vagyok benne biztos, hogy aspergeres vagyok, tünetek alapján az, de akár más is lehet, ehhez el kellene menjek pszichológushoz, de a diagnózis akár egy év is lehet, és még úgy sem biztos, hogy kiderülne mitől vagyok másabb, mint az átlag. (Illetve nagyon sokba is kerülne...)


Van még egy betegségem, de arról inkább csak privátban számolnék be.


Alapvetően egy magabiztos, intelligens fiú vagyok (persze ez csak a saját veleményem, nem felvágásból írtam), imádom a szakmámat (IT) és jelenleg egyetemre járok. Hobbijaim az utazás, pc gaming + számítógép szerelés/karbantartás, olvasás (nem könyveket), imádok zenét hallgatni (edm, rap, trap, gyenge rock, pop, kpop - ez utóbbit részletezem ha érdekel valakit.) Igazából mindent meghallgatok (egyedül a metál az ami zavarja a fülemet), lényeg szóljon valami vezetés vagy gaming közben. 😅 Elég nagy lexikális tudással rendelkezem, szeretem a történelmet, a földrajzot, a politikát, technológiát és az űrkutatás is nagyon vonz. Ezenkívül nagy álmom beutazni Európát és a világot. Jó a humorérzékem, de előfordul, hogy nem minden egyértelmű számomra.


Volt már kapcsolatom, igaz nem tartott túl hosszú ideig.


Sajnos sokszor gyengének érzem magam, ez időnként változik, a pontos okára még nem tudtam rájönni, lehetséges, hogy a betegségeim miatt. Régebben depressziós is voltam ennek okán, de azóta szerencsére sikerült leküzdenem. Néha nehezen tudom rávenni magam a hétköznapi dolgokra, pl. bejárni egyetemre sokkal terhelőbb ilyenkor számomra. Észrevehető mértékben változik a teljesítményem és a hangulatom is, attól függően mennyire vagyok kipihent mind mentálisan és fizikailag.


Ismerkedés számomra picit nehéz, nincs is túl sok barátom emiatt, sőt - mondhatni nincs igazán elmélyült baráti viszonyom senkivel. Introvertált vagyok, de szeretek kocsmázni, bulizni, iszogatni is, azonban ez utóbbiakat nem szoktam gyakran, ezen a rövidtávon változtatni is szeretnék. Nagy tervem idén a konditerem és a szabadidő sportolás elkezdése. (Futás/kocogás)


Olyan lányt keresek, aki elfogadna engem így, ahogy vagyok és megértő is lenne velem. Életkor 19-22, de nem probléma, ha picit túllógsz az intervallumon. 😊

Távolság számomra nem akadály, de mindenképp előny, ha a közelben laksz. (Hajdú-Bihar megye)



Nem vagyok sem túl magas, sem túl alacsony, súlyom 70kg körül mozog, de mint írtam, ezen változtatni szeretnék.


Nekem fontos a külső és belső is. Írj nyugodtan privát üzenetet, megpróbálok mihamarabb válaszolni! 😊


22F (hetero)



2023. márc. 29. 05:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Táskereső oldalak nekem valahogy nem szimpatikusak, de lehet később megpróbálom azokkal is. Ezt az oldalt kifejezetten szeretem, tudom nem a legjobb platform erre, de én még így is jobban preferálom, mint a társkereső oldalakat... Elsősorban személyesen szeretek ismerkedni, vagy még online voicechat-et is szeretem.


Köszi egyébként a visszajelzéseket, habár eddig nem írt senki de már így is megérte kiírni a kérdést a "sok sikert" miatt. 😊

2023. márc. 30. 21:21
 12/18 anonim válasza:

Nem a f.odat kéne verned hanem 10 éve folyamatosan ismerkedni kéne a csajokkal! Tizenévesen évek munkája egy komoly kapcsolat. Több többéves ilyet meg kell élni ahhoz hogy legyen valami tapasztalatod.

Első körben kidobhatnád a videójátékaidat! A számítógepet csak kizárólag munkára és tanulásra használd! Nagyot fog javulni az életed!

2023. márc. 30. 22:48
 13/18 A kérdező kommentje:

#12 HUHH ember... Szerintem gondolkozz el legközelebb a saját életeden, mielőtt egy olyan emberről feltételezel dolgokat, akit mégcsak nem is ismersz, köszi...


Mindezt írod úgy, hogy közben te is itt vred a f.od a gyakorin, gratulálok!

2023. márc. 31. 03:54
 14/18 anonim válasza:
Helyileg merre vagy?
2023. ápr. 5. 13:46
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 Debreceni vagyok.
2023. ápr. 12. 22:38
 16/18 anonim válasza:
Nem értem miért ilyen savanyú itt mindenki. Szerintem rendesnek tűnsz. Elgondolkodtam hogy rád e írjak, de a kor különbség kicsit nagy lenne...
2023. jún. 10. 09:06
 17/18 anonim válasza:
Most így jobban megnézve a válaszokat amiket kaptal, én érzem magam szarul hogy hogy lehetnek ennyire faszok itt az emberek. Látszik hogy rég voltam itt
2023. jún. 10. 09:10
 18/18 anonim válasza:
Rosszlányok . hu
2023. júl. 29. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!