Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20 éves lány vagyok 40+...

20 éves lány vagyok 40+ évesekkel ismerkednék ?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 10:06
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

30-40 évesekre is mondják, hogy srác. Nem értem, minek kell ezen leragadni, tök lényegtelen.

Egyetemen női évfolyamtársakra sosem mondta senki, hogy "nő", inkább lányként említettünk valakit. De nevezd nyugodtan nőnek, ha akarod, nincs azzal se gond, csak ne kötözködj, ha az emberek 80%-a nem nőnek nevezi őket, pedig azok.

2023. márc. 15. 13:12
 22/22 anonim válasza:

Pfuu egyből mennyien kapnak rá/beveszik. 😂😂😂 ha egy fiú kiír egy ilyet akkor van 5 válasz abból 3 troll 2 pedig csak annyit kérdez, hogy melyik megye.

Ha egy “lány” írj ki akkor meg kapásból 3 oldalnyi válasz. Sok elkeseredett papó meg egyből ugrik. Megnyugtatom akkor az itt jelen lévő kisnyugdíjas korú emberkéket (ha már maguktól nincs ennyi eszük, hogy észrevegyék) ez is ugyan olyan kamu mint a többi. Az itt jelen lévő nő nemű egyedek a felnőtt párkapcsolatok című kategóriában van jelen és az átlag életkor 45 közöttük.

2023. márc. 15. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!