Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kisgyermekes fiatal anyukaként...

Kisgyermekes fiatal anyukaként hol célszerű ismerkedni?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolat a célom nyilván. Hol célszerű ismerkednem? Akár személyesen, interneten. Külsőmmel ilyenekkel szerintem nincs baj, gyerek előtt sose volt ilyen gondom viszont mióta anyuka vagyok eléggé visszavettem a posztolgatásokból, programozásból, így egyértelműen csökkent a népszerűségem, meg gondolom a baba miatt is.
2023. márc. 10. 08:48
1 2
 11/17 anonim válasza:
Bárhol és bármikor! (Magyarra forditva, legyél mindig nyitott az ismerkedésre!) Az ilyen 9-es, 10-es kommenteket meg ne vedd figyelembe! A 6-os féléktöl meg föleg ovakodj (akik mindenütt keresik az ellenséget, mindenkiröl feltételeznek minden rosszat!) Söt, a saját "Komoly kapcsolat" elképzelésedröl is mondj le az ismerkedés kezdeti részében. Majd meglátod, hogy mit várhatsz ha kicsit már megismerted a másikat. Sok sikert!
2023. márc. 10. 13:56
 12/17 anonim válasza:
Próbáld a társkeresőket. Néhányan át fognak ejteni a palánkon, ha nem vigyázol, de előbb utóbb csak összejön valaki, aki meg is marad.
2023. márc. 10. 14:02
 13/17 anonim válasza:
En se akarnam masnak a gyereket nevelni
2023. márc. 10. 14:37
 14/17 anonim válasza:

Arra van ész, hogy jól körbejárd a várost, majd valaki sikeresen fel is csináljon.😂 Most meg elkél egy derék legény, akik majd jaaaaaj de eltart. 😆

Remélem nem fog egy ilyen balhere se összejönni neked, edd amit főztél. Már ha olyant is tudsz egyáltalán.🤣

2023. márc. 10. 18:50
 15/17 A kérdező kommentje:

koszonom a normalis valaszokat.

utolsonak meg uzennem hogy egy palit se lattam a korosztalyomba aki el birna tartani, sajat hazam, autom, jo munkahelyem van, es lehet tobbet foztem mar mint rad a mama 😅 de ezeknek nyilvan sok koze van a tarskereseshez, csak a magadfajta ratyi szarok magyaraznak mikozbe egy bonbont nem hoznal nonapra se, gyerek ide vagy oda. meg nyilvan tudod miert nem vagyok a gyerek apjaval egyutt. orulok hogy neked sinen az eleted, bar akkor nem itt ugatnal le OLYANT aki egy kerdest tett fel egy masik retegnek 😅

2023. márc. 10. 19:38
 16/17 anonim válasza:

Neten és hétvége a mekibe vagy valamelyik másik gyors kajáldában sok gyerekes apa van, esetleg játszótér vagy valamilyen gyerekes program ahol több esélyed van.

Ha neten szeretnéd nyugodtan írj aki tetszik ma már nem ciki ha a nő is kezdeményez.

2023. márc. 13. 19:04
 17/17 anonim válasza:
sztem próbáld meg online :)
2023. márc. 18. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!