Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Huszonéves nők! Téged kereslek?

Huszonéves nők! Téged kereslek?

Figyelt kérdés

Más vagyok és mást keresek...


Ez egy hosszú bemutatkozó lesz, konkrét elképzelésekkel. Lesznek dolgok amit egyesek "soknak" találnak, lesz akiknek nem tetszik. Én bennem semmilyen rossz szándék nincs, nem nézek le senkit és nem akarok senkit sem megbántani. Viszont, hogy én személy szerint milyen emberrel szeretnék együtt lenni, az kizárólag az én döntésem. Ezen emberek rosszindulatú kommentjeivel nem tudok és nem is akarok mit kezdeni, ahogy azzal sem ha nem szeretnél ennyit olvasni.


Húszas éveim közepén járó, egyedül élő férfi vagyok. A diploma után szoftverfejlesztőként helyezkedtem el, s azóta is ebben a pozícióban dolgozom. Egyke vagyok, szüleim nagyon más jellegű emberek mint én. Életemben végig támogattak de mindent ami az enyém, teljesen önállóan értem el. Igazából az életem is ezen önállóságra épült mindig is, mert más nem volt. Nem igazán tudok azonosulni a mai társadalommal, s emberekkel. Szeretnék jól keresni, de a pénzre csupán eszközként tekintek és nem áll mindenek előtt, ahogy nem érdekel a gigászi nagy karrierív bejárása sem, hatalom és hasonló mai "fancy" dolgok. Családot akarok, gyerekeket nevelni, kultúrát, életet. Emiatt csak hasonló hozzáállású nővel tudom elképzelni az életem.


Az azonosulási "gondom" miatt az utóbbi években eléggé bezárkóztam. Jelenleg ezt tartom igazán nagy problémának az életemben, amin igyekszem változtatni. Ezen kívül többnyire elégedett vagyok magammal, nagyon büszke vagyok az értékrendemre melyet ezen "bezárkózott" évek alatt volt időm kialakítani magamban, így identitásomat tekintve igazán határozott vagyok. Rosszul élem meg a hazugságot, a hűtlenséget és a megbízhatatlanságot. Nem vagyok vallásos kicsit sem, s nem hiszem, hogy illene hozzám bárki akinek nagyon fontos a vallás az életében. Vannak ellentmondásaim, miképp egyaránt vagyok gyerek, s szigor avagy érzékeny lélek de rideg test is. Mindent összevetve komplex személyiség vagyok, ámbár végtelenül egyszerűnek gondolom magam. Legyen bárhogy is, a kommunikáció esetemben mindig lehetőség. Kevés olyan dolog van - ha van egyáltalán - amit ne lehetne velem megbeszélni.


Sok mindenbe belevetettem már magam az évek alatt. Szeretek építeni - akármit, akárhogy - alkotni. Időről-időre megpróbálok festeni és rajzolni - sajna nem vagyok a legtehetségesebb művész. Régebben sokat írogattam magamnak, szeretem a zenét mint mindenki, sok hírt olvasok, érdekel a politika, technológia, az élőlények. Van egy-két hobbim amik állandóbbak és jobban lelkesítenek, de mindig találok valami kis projektet amivel letudom foglalni magam. A természethez közel, nagy kertes házban akarok élni, ahol kiélhetem az én "alkotási" vágyaim.


Olyan huszonéves nőt keresek, aki budapesti ámbár nem mindenképp akar Budapesten maradni. Akinek van értékrendje, szeretne családot - nem rögtön rögvest azonnal - és aki mély. Mély és szeszélyes, akár egy igazi nagybetűs NŐ. Nem attól nő, hogy egy kiló smink van rajta, hanem jellemében az. Nem háziasszony, kiszolgáló, de nem is feminista hanem egyenrangú fél. Aki számára fontos a hűség és a bizalom, rendelkezik nyitottsággal de ezen felfedezői mivoltát leginkább velem megosztva szeretné megélni. Akivel lehet egyaránt hülyéskedni és komolyan beszélgetni, aki tanult, értelmes és széles látókörrel rendelkezik.


Fontos számomra a külső, mely esetben nem tudom valószínűleg ugyanazt nyújtani amit elvárok (még). Ezt beismerem. Igyekszem ezen eltérést más területen korrigálni, hogy egyensúlyban legyünk. Szeretném azt nyújtani amit én is elvárok. Azt akarom, hogy akivel együtt vagyok, az úgy érezze, hogy velem azt kapja akit megérdemel, s szintén azt akarom érezni, hogy a párom olyan akit megérdemlek. Tehát fontos számomra, hogy egy nő szép legyen. A szépség relatív. Nem tetszenek a duci, dundi, kövér, húsos nők, sajnálom. Már csak azért sem mert végtelenül bénán néznénk ki, ugyanis én magas és viszonylag vékony vagyok, barna hajjal, mély fekete barna szemekkel. Nincsen igazából konkrét ideálom, hogy ilyen színű haj, ekkora mell s miegymás. Talán a hosszú dús haj, azt nagyon szeretem de egyébként mindegy, csak vonzó legyen számomra, s számomra az igazán nőies nők vonzóak.


Ha van már gyereked, esetleg démonokkal küzdesz akkor nem egymást keressük. Én nem vagyok elveszett, sem olyan aki mély gödörben lenne. Életem során sokszor vettem hasonló emberek problémáit a vállamra, de már nem szeretném. Nem olyasvalakit keresek aki lehúz, hanem olyat akivel együtt felemelkedhetünk. Ha úgy érzed, hogy szívesen megismernél, ÍRJ RÁM. Innen tudom a komoly szándékot. Nem derogál nekem kezdeményezni, csak az oldalon sok a rosszalló. Kérlek írj rám, akkor is ha bizonytalan vagy, legrosszabb esetben nem egymást kerestük, viszont elmondhatjuk, hogy a lehetőségét megadtuk annak, hogy megtaláljuk egymást! :)



2023. márc. 3. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:

#49


Szerintem ellentmondás van abban amit írsz. Miért kellene önismereti folyamatba kezdenem, ha fel tudom mérni én ki és mi vagyok, s azt is hogy mit akarok? Abban pedig nem értünk egyet, hogy ez az ideális. Ha szubjektíven nézzük az ideálisat akkor mindenkinek az az ideális, amivel együtt tud élni, nem? Emellett sem ez az ideális, ez egy eléggé általános leírás, egy ember ennél ezerte komplexebb. Illetve talán egy dolgot leszámítva semmi olyat nem írtam amit ne tudnék én is teljesíteni. Akkor én valami ideális entitás volnék? Aligha. Számomra ez az alapvető normális többé kevésbé. Legalábbis ez lenne. De el tudom fogadni, hogy nem az, dehogy ideális lenne... Szomorú képet fest a társadalom magáról, ha ma az én általam leírt nő az ideál.

2023. márc. 23. 08:01
 52/69 anonim válasza:

51. Még mindig 10/10 barátnőt szeretnél, de közben semmi kiemelkedőt nem tudsz nyújtani.



Legalább nagy mérettel rendelkezel? Lol.

2023. márc. 23. 08:10
 53/69 anonim válasza:
Miért kellene 10/10-et nyújtania bármiben is? Attól még, hogy ő nem 10/10-es semmiben, még akarhat olyan párt, amelyik viszont mindenben 10/10-es.
2023. márc. 23. 09:07
 54/69 anonim válasza:
#53 🤣🤣🤣🤣
2023. márc. 23. 09:25
 55/69 robetko válasza:
Olyan jó ez az oldal olyan jól szórakozom! Köszönöm nektek!
2023. márc. 23. 19:40
 56/69 anonim válasza:

"Nem tetszenek a duci, dundi, kövér, húsos nők, sajnálom. Már csak azért sem mert végtelenül bénán néznénk ki, ugyanis én magas és viszonylag vékony vagyok, barna hajjal, mély fekete barna szemekkel."


Ezen csak én égtem ki?


Miért, kèrdező, ha szőke lennél, akkor nem lenne béna, hogy egy duci lánnyal jársz?

2023. márc. 23. 20:36
 57/69 anonim válasza:
56. Nem kell egy nőnek sem. Pont.
2023. márc. 23. 21:07
 58/69 anonim válasza:
De, kell. Én írtam neki, beszélgettünk vagy 1 órát. Talán kialakul valami. Talán...
2023. márc. 23. 21:17
 59/69 anonim válasza:

58. És te is top modell alkatú vagy, ami nála az elvárás, igaz? :))



Te dolgod hogy egy felszínes ember mellett kötsz ki, senki másé. Ha neked ez megfelel, hajrá.

2023. márc. 23. 21:48
 60/69 anonim válasza:
Nem gondolom felszínesnek. Inkább őszintének, mert ami a szívén, az a száján.
2023. márc. 23. 21:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!