Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon szép lányok, mennyire...

Nagyon szép lányok, mennyire könnyű párt találni?

Figyelt kérdés
Mik a döntő paraméterek nálatok?

2023. febr. 19. 07:37
 1/9 anonim válasza:
Nem könnyű. Döntő paraméterek nálam: legyen nő, legyen meg az összhang, hasonló értékrend, legyen empatikus, őszinte és becsületes, legyen közös témánk.
2023. febr. 19. 07:52
 2/9 anonim válasza:

Hiába nagyon szép, ha pszichésen nincs rendben. Ez pedig kijön a kapcsolatban úgyis. Így aki nagyon szépként nem talál, ott önértékelési gondok vannak és a partner nem fog cipelni egy ilyen nőt a hátán.

Nagyon szépként, jó állapotban könnyű párt találni.

2023. febr. 19. 08:07
 3/9 anonim válasza:

Nagyon nehéz. Mindenki a külsőmért akar(t), aki meg nem, azzal én zárom le a kapcsolatot mert nem bízom benne.

Volt egy exem, akit nagyon szerettem, de neki jóformán csak dugópartner voltam akihez akkor jöhetett, amikor akart, én mindig alkalmazkodtam az idejéhez. Elismerem, jó beszélőkéje volt, el is tudta hitetni velem, hogy ő is szeret. Persze csináltunk más programot is a szexen kívül, de lényegében a fő program az volt ha találkoztunk. Ja, és mindig csak nálam, én sosem jártam nála. Anno ebbe se gondoltam bele, hogy ez egy red flag lenne. A hivatására fogta mindig, hogy nincs több ideje rám, úgy sajnálja. De higgyem el, nem tart sokáig ez az időszak. Slusz poén, hogy még ő volt az aki szakított velem, mikor szóvá tettem neki hogy nekem ez így nem egészen kellemes. :) "Sajnálja, nem kellett volna belerangatnia ebbe, neki most nem működne egy kapcsolat". Hamarabb is lehetett volna közölni, mielőtt eléri hogy beleszeressek, de hát ugye akkor nem kapna meg...

Azóta voltak próbálkozásaim, de az az igazság, hogy az önbizalmam nagyon nincs rendben, és másnak se adok esélyt, mert félek megint úgy járok mint előtte. Ez is baj, hogy néha már túl gyanakvó vagyok. Az exem után "bosszúból" felmentem tinderre, összeszegabalyodtam két sráccal is (nem egyszerre), egyikkel se volt olyan jó a szex (nálam ez érzelmek nélkül baromi üres), de legalább utána én lehettem az aki kirakhatja a szűrüket, hogy na akkor lehet lépni, nekem még dolgom van, nincs több menet. Nyilván tudom, hogy semmit nem értem el ezzel, és nem is azon álltam bosszút, akire valójában dühös voltam. :) Ezt is megbántam, nem is keresek alkalmi kapcsolatot se. Normálisat viszont igen, de először magamat teszem rendbe egy pszichológussal, nem akarok tovább élni ezekkel a rossz sémákkal.


Gondolom nem ilyen választ vártál... :) Sajnálom, ha illúzióromboló voltam. Mindegy is, kezdj vele amit akarsz, nekem jól esett ezt kiírni most magamból. Privátokat nem kérek.

2023. febr. 19. 08:20
 4/9 anonim válasza:
Nekem sem annyira könnyű, plusz a baráti, haveri kapcsolatokat is kinyírja. Rendszeresen szerelmet vallanak a haverjaim, majd mikor mondom, hogy én nem szeretnék semmit, akkor eltűnnek. Nincsenek is már nagyon férfi haverjaim, ami azért szomorú.
2023. febr. 19. 08:27
 5/9 anonim válasza:

Pont erre céloztam, mint ahogy az utolsóval is történt/történik.

Nagyon sajnálom. És nagyon boldog is vagyok, hogy magadat helyezed előtérbe. 💗

2023. febr. 19. 08:27
 6/9 anonim válasza:
Amelyik nő " nagyon szépnek" tartja magát, az biztosan nem az. Attól NAGYON szép, mert NAGYON kevés van belőle. Ráadásul többezt nem is szokott tudni a kapcsolatba tenni. Az egoizmus.meg már most is megvillant.
2023. febr. 19. 14:26
 7/9 anonim válasza:
Én mondjuk azért tartom magam szépnek mert mindenki ezt mondja 🤷‍♀️ attól még nem vagyok nagyképű, nem az egyén érdeme ha szép vagy sem, adottság. Plusz ugyanúgy lehet szar arc is valaki, meg kedves is, ettől független.
2023. febr. 19. 14:30
 8/9 anonim válasza:
Nagyon...
2023. febr. 19. 17:19
 9/9 anonim válasza:

#2 miért lenne pszichés baja? Én pl. azért találok nehezen párt, pontosabban tartós párt, mert magasak az elvárásaim és inkább vagyok egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, ami ilyen “nincs ló jó a szamár is”.


Szerintem nekem nagyobb rendben van ezáltal a pszichém, mint az emberek 90%-ának, akik társ nélkül létezni sem tudnak, és minden szarságot eltűrnek nekik.

2023. febr. 20. 20:38

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!