Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 18-22 Közötti lányok van...

18-22 Közötti lányok van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
20(F) éves vagyok, jelenleg dolgozom, mellette szakmát tanulok. Szabadidőmben edzek, leginkább pihenek, sokat lógok a telómon. Utóbbi nem feltétlen biztató, de ez van :D Viszont fogható vagyok kültéri programokra, sétára, kirándulásra, mozira stb. Alkatra sportos-vékony, 181 cm magas vagyok. Ezen kívül jóképűnek is tartom magam :DD de ez nyilván preferencia kérdése. Képcserében benne vagyok, arc nélkül nem szívesen beszélgetek senkivel. Budapesti vagyok, szóval az mindenképp előny ha te is :D

2022. dec. 14. 11:57
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
nekem bejössz,remélem tényleg helyes vaGY
2022. dec. 15. 19:33
 12/22 anonim válasza:
nekem mutizhatsz képet:)))
2022. dec. 25. 13:10
 13/22 anonim válasza:

Ezek a kommentek 😂😂😂😂😂😂

Ne foglalkozz ilyen riherongy prostituáltakkal barátom. tanuld ki a szakmát és lásd azonnal elhelyezkedsz majd vele... Pályakezdőként 580 nettó a fizum aztán hírtelen ők is előjöttek a cumira... Szánalmasak

21F

2022. dec. 28. 20:17
 14/22 anonim válasza:

13. Szerintem nem riherongy az akit érdekel, hogy az illető azért ne legyen már olyan beképzelt mintha ő Szatta volna a spanyol viaszta, amikor NEM így van.


Ez inkább szánalmas, bár a te stílusod mégjobban. Azt sem értem miért van De odairva neked, amikor kisfiú vagy, nem férfi..


Nem a fizetésedtől leszel férfi, ahhoz sokat kell még tanulj, barátocskám.. :)

2022. dec. 28. 20:40
 15/22 anonim válasza:

*Sz*rta, viaszt, Ft


És igen, nem csak magyar billentyűzetet használok, mielőtt ebbe kötsz bele..

2022. dec. 28. 20:41
 16/22 anonim válasza:
Kisfiú vagyok vagy sem, még sem itt a a sok kamu ember közt akarok ismerkedni 😂
2022. dec. 28. 21:08
 17/22 anonim válasza:
16. Az vagy, hisz férfi biztosan nem..
2022. dec. 28. 22:01
 18/22 anonim válasza:
Rendben igazad van, valóban kisfiú vagyok. Viszont ez esetben, persze ha csak nem bánod, kifejtenéd nekem mitől lesz valaki férfi 2022-ben? Kíváncsi lennék
2022. dec. 28. 22:07
 19/22 anonim válasza:

18.


- Odaadó

- Tisztelettudó

- Udvarias, ismeri az alap etikettet

- Becsületes

- Okos (nem kell Einstein szintjén lenni, de legyen egy alapfogalma a dolgokról)

- Önálló

- Viszonzó

- Van célja

- Van egy véleménye az életről, a dolgok működéséről

- Talpraesett

- Az plusz pont ha házias és szeret főzni, de ez már tényleg csak bónusz.


Szerintem ETTŐL férfi a férfi.


Lehetne folytatni a sort, de a legjobban én nagypapámat tudnám ide sorolni. Sajnos már nem él, viszont ő igazi férfi volt.

A másik anyukám gyerekkori barátja, aki annyira udvarias és tisztelettudó, hogy szerintem hozzá hasonló embert nem is nagyon ismerek.


De akk csak a pénzével és a keresetével tud felvágni, az belül nagyon szegény ember.. :) ^-^

2022. dec. 29. 00:47
 20/22 anonim válasza:

Legtöbb férfi nemű ember rendelkezik ezen tulajdonságokkal ha nőkről van szó... Ugyan úgy megjátszák magukat mint az ellenkező nem. Kezdjük is akkor:


Odaadó, Tisztelettudó, Udvarias = Papucs, rövidtávon biztos bejön, azonban hosszútávon eldönti a mérleg súlyát. Ebből születnek a: "puhapöccs" megnevezések a női részről. Férfi ezzel lövi fel a magaslabdát a nőnek ha esetleg kiun belőle akkor legyen casus beli

Becsületes: Disney mesében találni már csak ilyet. Érdek beszél a magyaroknál

Az általad férfinek vélt illetőt érdemes lenne egyszer majd munka közben is meglesni hogy azt is becsületesen végzi-e vagy sem. Emberek többsége már reggel 7kor a hátralévő órákat számolja a műszak végéig. Ha ilyen a többség hozzáállása akkor nem hinném hogy párkapcsolat terén is másképp lennének kódolva.


A felsoroltak közt vannak azonban katalizátorok melyek felgyorsítják a foguk fehérének kimutatását, mert nem tudják megjátszani sokáig: ilyen a józan paraszti ész ami vicc ha nőnek csak később derül ki hogy az úrnak nulla esze van. Önálló és talpraesettség még ide sorolható.


"Van célja" őszintén... kinek nincs? Nagy ház, kevesebb munkaból, nagyobb anyagi biztonság, család szellemi, lelki, egészségügyi biztonságának érzetének folytonos tudatában lenni, megnyugtató igen. Mindenki ezt akarja. Itt teljesen biztos vagyok hogy a nő a van célja alatt: nem elégszik meg ha a férfi az előbb felsoroltakat válaszolja. A ranglétra a karrier kapcsán, na az már valami!! Elvégre előnyösebb pozíció ha a két barátnő összeül és felvághat hogy az ő ura főnök a másiké meg futószalagos az Audi gyárban.


"Viszonzó" társadalmi elvárás hogy a férfi kezdeményezzen. Nőnek semmi dolga csak fogadni vagy elutasítani azt. Ha meg egy kapcsolatban vagyunk akkor meg folyton jön a hiszti az orbitálisan felesleges dolgokon


"Van véleménye a világról" 2020 óta még sem merem kérdezni másik embertársamat világnézeti hovatartozásáról annyira megugrottak ezek a konteós Illumináti pancsereknek száma 😂


Utolsóba már tényleg nem szeretnék belekötni mert ilyenek ritkák mint a fehér holló: tud főzni. Őszintén hány 20 éves lány tud főzni legalább 5 fajta főtt ételt / levest? Ismerek lányt, a tűzhelyet nem tudta bekapcsolni...


Nem incelkedés ez, szeretem tisztelem a nőket, felsoroltak közül gimnazista koromban viszonyultam a lányokhoz. Vicc tárgya voltam, próbáltak megszégyeníteni stb, lebasznak mert tartom nekik az ajtót és az sérti őket. Megannyi csalódás után aztán rájöttem semmi értelme ezen elvek alapján hozzáállni a dolgokhoz. Nem azt kapsz amit adsz....

Ajánlani tudom: József Attila két hexameter

2022. dec. 29. 01:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!