Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyeket kérdezném,lenne-e...

Hölgyeket kérdezném,lenne-e kedvük beszélgetni/ismerkedni?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok,dolgozom,se drog,se dohányzás,nyugodt típusú,átlagos test 180 cm magas,86 kg Baranya megye előnyös:)
2022. dec. 3. 12:06
 1/8 anonim válasza:

Ezeknek a dolgoknak mindig ugyanaz a vége kb: " megmutatod magad e-mailben? " vagy az én esetemben pl: " rossz napom volt de a cicidről meg a lábadról egy kép feldobná a napot" három nap beszélgetés után, miután a férfiak ódákat zengtek arról hogy ők itt komolyak meg stb. Csak szólok hogy ezután egy pillanatnyi kedv nem marad veletek találkozni, legalábbis felőlem.


Szóval nem fűzök neked ehhez sok reményt.. de azért sok sikert

2022. dec. 3. 13:47
 2/8 A kérdező kommentje:

Nyilván nem ismersz,és van egy előitélet,ami aztmondom most már normális,mert legtöbbször lehet ez van a világban.

Én bevallom,és teljesen őszintén írom ilyen kéréseim egyszer sem voltak senki felé,sem a netes ismerkedős oldalakon,kapcsolat alatt sem.Max ha küldött képet vagy ha én akkor az normálisan felöltözve.

Itt amúgy ez az első próbálkozás ha sikerül örülünk ha nem,hát akkor ez van :)

2022. dec. 3. 14:06
 3/8 anonim válasza:

Nah de kinek ne dobná fel a napját egy cicis kép? :D


Soha az életbe nem jutott még eszembe kérni ilyet. Ha magától küld akkor örülünk Vincent ha nem meg én elvagyok nélküle is. :D

2022. dec. 3. 19:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha magától küldi az megint más,csak kérdés ez melyik fázisban van? Mert pl ha elég hamar,nem biztos megbízható nagyon
2022. dec. 3. 19:54
 5/8 anonim válasza:
Ha anno én is felismerem a korai jelet kimaradok egy “pofonból” kár érte
2022. dec. 4. 11:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezért kell vigyázni. Régebben 18-20 évesen én sem foglalkoztam úgy ezekkel.Most már azért igyekszem,de szerintem talán mindenki úgy van vele egy idő után arra vágyik ,hogy nyugalom legyen
2022. dec. 4. 14:52
 7/8 anonim válasza:

túl messze vagy :/

költözz pestre :)

2023. márc. 20. 23:22
 8/8 A kérdező kommentje:

Tervben lenne elvileg :).

De privátba beszélgethetünk ha van kedved :)

2023. márc. 21. 04:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!