Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, lenne kedve valakinek...

Lányok, lenne kedve valakinek beszélgetni/ismerkedni? 19/F

Figyelt kérdés
Magamról röviden: külsőre/belsőre átlagos, normális srácnak tartom magam. Hosszútávú kapcsolatot keresek, egyéjszakás, "laza" kapcsolat nem érdekel. Hobbim leginkább az edzés mostanában, van még hova fejlődni bőven, de legalább élvezem :D szeretek barátokkal lenni, szívesen kirándulok bármerre, meg úgy igazából elég érdeklődő embernek tartom magam, sok minden érdekel. Veszprém megyei vagyok egyébként, nem különösebben probléma nekem a távolság, de azért nyílván egyszerűbb, ha meg van a kellő közelség. Sok mindent így hirtelen nem tudok magamról írni pluszban, mindenestre ha valaki szeretne, nyugodtan írjon.

2022. dec. 1. 13:42
 1/2 anonim válasza:
Szia! én szomszéd megyében lakok :) Te melyik részen laksz?
2022. dec. 1. 22:31
 2/2 anonim válasza:
Szuz vagy?
2022. dec. 2. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!