Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni, beszélgetni?

Figyelt kérdés

Szia!

Először is köszönöm, hogy elolvasod.

Pest megyében élek, 26 éves vagyok. Lassan fél éve szakított velem a volt barátnőm, egy két éves kapcsolat után. Mivel eléggé érzelmes vagyok és nagyon tudok szeretni ezért az első hónapok nagyon megviseltek, de az élet megy tovább és sikerült is rendbe tenni magam fejben teljesen, mert a motivációval soha nem volt gondom. Elég mélyről jövő gondolataim vannak sokszor, de imádok nevetni és minden őrültségben benne vagyok, mégis sokszor jól tud esni komoly dolgokról beszélgetni. A természetben érzem a legjobban magam, az Űrkutatás, Csillagászat nagyon közel áll hozzám. Ja és a horrorfilmek is :D gondolkodtam is egy amatőr filmen, hiszem a képzelőerőm határtalan. Szinte mindenféle sportot szeretek, de néha a legjobb egy jó futás ami törli a gondolatokat és megnyugtat :) Nem szeretem a felszíneskedést, távol áll tőlem a menőzés, nem vagánykodom az autómmal, a vezetési stílusommal meg hasonló dolgokkal. Inkább visszahúzódónak mondanám magam, de tele vagyok élettel és nagyon sok minden érdekel. :)

Hirtelen jött az, hogy én ezt ide kiírjam mert nem igazán vall rám, de teszek egy próbát, hátha Valaki érdeklődését felkeltem..


2022. okt. 28. 20:44
 1/4 anonim válasza:
Hát látom ez elúszott, úgy tűnik ma csillag nem születik.
2022. okt. 28. 21:35
 2/4 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem ismerkedni 😃
2022. okt. 28. 22:17
 3/4 anonim válasza:
Nekem is lenne, bár nem tudom, hogy hány évesekkel beszélgetnél szívesen.
2022. okt. 28. 23:19
 4/4 anonim válasza:
Írhatsz hogyha akarsz
2022. okt. 30. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!