Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek lenne kedve egy jót...

Valakinek lenne kedve egy jót beszélgetni? 24/N

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, akivel lehet jókat és tartalmasakat beszélgetni, számomra ez az egyik legfontosabb. Kapcsolat lenne a célom, de ismerjük meg egymást és eldől.

Privátban szívesen mesélek magamról, aki nyitott ismerkedni, írjon! :)


2022. okt. 25. 08:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
Azt meg aruld el azert, hogy merrefelé laksz:)
2022. okt. 25. 08:49
 2/17 anonim válasza:

Milyen témákban beszélgetsz szívesen? Azért ez is fontos.


Ha szeretnél írj, de én inkább beszélgetésre lennék vevő csak :)


29F

2022. okt. 25. 08:50
 3/17 anonim válasza:
Az online dumalgatassal senkit se fogsz megismerni, mert csak azt latod a masikbol amit mutat magabol es nem tobbet. Aztan a sok jot fejben felnagyitva egy illugiot teremtesz a masik korul ami ha osszetorik borzalasan tossz erzes lesz. De ne legyen így, sok sikert hozza buborek. :)
2022. okt. 25. 09:04
 4/17 anonim válasza:
Szia, nekem írhatsz.
2022. okt. 25. 09:37
 5/17 anonim válasza:

#4

Azért vannak olyanok is bőven, akik személyesen elntudják adni magukat, még jobban, mint írásban. Sőt, ott közre játszik a test beszéd, az arc kifejezés, a hangsúly. Írásban meg csak a leírt szöveg van, esetleg emoji. Aki tapasztalt lyukra játszó, az simán eladja magát bárminek ugyan úgy.

2022. okt. 25. 10:43
 6/17 anonim válasza:
Lehet róla szó, ha van kedved. :)
2022. okt. 25. 10:53
 7/17 anonim válasza:
3-as, aki akkora kókler, az élőben is átver, mint a szart. Ez egy olyan klisé duma, hogy a neten mindenki annak hazudja magát, akinek akarja. Nos, igen, ahogy az ilyenek élőben is annak hazudják magukat, akinek akarják.
2022. okt. 25. 11:10
 8/17 anonim válasza:
Én 42 eger mellet élő férfi vagyok. Iŕjon aki szeretne beszélgetni?
2022. okt. 25. 11:22
 9/17 anonim válasza:
Én csak egy rosszat szeretnék beszélgetni. Amúgy ilyenkor legalább írhatnátok valami érdeklődési kört, lakóhelyet, pár dolgot, hogy mégis miért titeket válasszon valaki beszélgetésre.
2022. okt. 25. 12:16
 10/17 anonim válasza:
Az ilyen barátkozós beszélgetéseket úgy utálom. Aztán ha elmegyünk randizni képtelen a csaj normális kommunikációra.
2022. okt. 25. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!