Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hány éves korig érdemes várni...

Hány éves korig érdemes várni a szerelemre? és ha már nem érdemes miben lehet megtalálni a boldogságot?

Figyelt kérdés

2022. okt. 24. 20:34
1 2
 1/12 anonim válasza:

99. Remélem :))

Ha már nem érdemes, akkor is érdemes.

2022. okt. 24. 20:39
 2/12 A kérdező kommentje:
de nem akar jönni nagyon
2022. okt. 24. 20:43
 3/12 anonim válasza:

Tudom én, de én akkor sem adom fel.

Egyszer majdcsak ideér.

Nem akarom, hogy egy besavanyodott nőszemélyt találjon.

:)

2022. okt. 24. 20:47
 4/12 A kérdező kommentje:
de még nem jön addig nem boldog az ember, ezért kell valami mást találni amivel boldog lehet az ember
2022. okt. 24. 20:55
 5/12 anonim válasza:
Várni nem érdemes rá, mert az nem fog csak úgy bekopogni az ajtón. Hiába lesz ott a számodra tökéletes ember ha tapasztalatlan vagy párkapcsolatokban nem lesz sikeres a dolog.
2022. okt. 24. 20:56
 6/12 anonim válasza:
#3: Hány éves vagy, hogy ennyire optimista tudtál maradni?
2022. okt. 24. 21:06
 7/12 anonim válasza:

#6

Biztos hogy tudni akarod? ;)

A megadott érték felénél sem járok még, szóval nincs okom kétségbe esni.

Volt már egy szóra sem érdemes két évtizedes próbálkozásom, most jön a B oldal.

Jönnie kell, érzem. :))

2022. okt. 24. 21:14
 8/12 anonim válasza:
#7: Én kicsivel túl vagyok a 99 egyharmadán, de már egyre kevesebb a lelkesedésem. Zavar a sok feleslegesen lefutott kör, a sikertelenség, sosem akarnak összejönni a dolgok, bár szerintem valami autistaféle lehetek, a szociális dolgaim nem szoktak működni. Szóval tökéletesen megértem a kérdezőt, egy idő után felemészti a lelket a sok kudarc.
2022. okt. 24. 21:26
 9/12 anonim válasza:

#8

Igen, az a baj, hogy amíg nem vagy jól (testben és lélekben), addig nem vagy vonzó mások számára, de amíg nem vagy vonzó mások számára, addig az esetek többségében nagyon nehéz jól lenni (testben és lélekben).

Ezért kell mosolyogni, gondolkodni és sportolni, amíg bír az ember.

Így is megeshet, hogy mindhiába, de legalább tetszetősen öregszem meg.

De nagyon nehéz saját hajunknál fogva kihúzni magunkat az egészből, ezt elismerem.

2022. okt. 24. 21:41
 10/12 anonim válasza:
39 éves koromig, utána elmegyek papnak.
2022. okt. 24. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!