Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt vörös/vöröses hajú...

Vannak itt vörös/vöröses hajú fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de nagyon vonzanak a vörös/vöröses-barna/vöröses-szőke hajú fiúk/férfiak. Vannak esetleg itt az oldalon ilyesmi hajszínnel rendelkezők, akik szívesen ismerkednének? (20 as korosztály)


Magamról annyit hogy egy 20 éves (barna hajú) budapesti lány vagyok, és bármiről szívesen elbeszélgetek. Szeretek új dolgokat kipróbálni.


Pár levél után szívesen találkoznék az illetővel személyesen, hiszen úgy is a valóságban tudjuk megismerni igazán a másikat. :)



2022. okt. 1. 17:29
 1/3 anonim válasza:
A vörös hajú férfiak bzik csaxólok
2022. okt. 1. 18:21
 2/3 anonim válasza:
Egy fekete hajú, barna szemű 22 éves srác nem érdekelne téged? Mert szívesen megismernélek, félig pesti vagyok és szívesen taliznék én is hamar, ha úgy adódna
2022. okt. 1. 19:06
 3/3 anonim válasza:
Meglepő, hogy ezen az oldalon még vannak olyan nők, akik nem félnek kilépni a komfortzónájukból, és akár találkoznának is a másikkal. Én nem vörös hajú vagyok, de remélem, sikerül találnod valakit.
2022. okt. 1. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!