Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az furán veszi ki magát...

Az furán veszi ki magát kérdésként, ha beleirom, duci, teltebb lányokkal ismerkednék? Nekem a zsánereim, de nem túl nemistudomén milyen leszűkìtés? Írnának nekem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 24. 14:28
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Nem lenne az. (F)
2022. szept. 24. 21:02
 32/35 A kérdező kommentje:
Nem szeretnétek írni?
2022. szept. 24. 21:24
 33/35 anonim válasza:

32

Úgy látszik, itt mindenki vékony.

2022. szept. 24. 21:25
 34/35 anonim válasza:

Meg szerintem ha szereted a párodat, akkor nem az alakjára buksz.


A nagyobb fiam pl. a vékony(abb), sportos(abb) nőket szereti (pl. Palvin Barbit nagyon csípi), az exe meg egy pici, nagyon telt (nem írtam ducit!), gömbölyded, formás csajszi volt. És imádta.

2022. szept. 24. 21:27
 35/35 anonim válasza:
És én vékony nőként tanúsíthatom, hogy baromira nem ez számít (én vagyok az, akit extrém vékonynak szoktak nevezni, mert tényleg az vagyok, de ez egyszerűen csak genetika, nekem semmi érdemem ebben). Ha ez számítana, lenne egy csomó pasi, aki érdeklődik irántam, de távolról sem ez a helyzet és soha nem is volt ez a helyzet.
2022. szept. 24. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!