Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednétek olyan valakivel,...

Ismerkednétek olyan valakivel, aki tőletek 110 km-re lakik?

Figyelt kérdés
Egy olyan valakivel ismerkedem, aki ennyire lakik tőlem, vonattal kb. 1,5 óra az út. Emelett sajnos a beosztásunk sem túl ideális, mindketten H-P reggeltől du. 4-5-ig dolgozunk, én meg szombaton este felé még pluszban 3 órán át újságot hordok, ő szombaton nem dolgozik, viszont ő vasárnap dolgozik még 6 óra hosszán át egy benzinkútban. Ilyen beosztások mellett szerintetek lehet esélye ennek a kapcsolatnak?

2022. szept. 16. 13:12
 1/9 anonim válasza:
Lehet, ez nem ettől függ. Az embernek arra van ideje amire akarja.
2022. szept. 16. 13:17
 2/9 anonim válasza:
Én nem erőltetném ezt a dolgot, habár egy esélyt lehet adni neki, de elég neccesen néz ki.
2022. szept. 16. 13:20
 3/9 anonim válasza:
Ez személytől függ, valaki képes távkapcsolatra valaki nem, valaki képes utazni a másikért valaki meg nem most mondhatnám hogy simán ismerkednék valakivel 110kmre mert ex barátnőm kb 2000 kmre élt, de ismerek olyat aki még 40 perc tömegközlekedést se vállalna be
2022. szept. 16. 13:32
 4/9 anonim válasza:
nem
2022. szept. 16. 13:57
 5/9 anonim válasza:

Ha mindkettőtök hajlandó elfogadni, hogy nem tudtok majd olyan sokat találkozni akkor igen, de általában az egyik fél vagy mindkettő többet szeretne és akkor jönnek majd a problémák.


Habár szerintem a 1,5 óra semmi (ennyi volt anno a gimnáziumig vezető utam otthonról:D), ha igazán akarjátok.

2022. szept. 16. 14:08
 6/9 anonim válasza:
Nem egyszerű, de lehetséges.
2022. szept. 16. 14:21
 7/9 anonim válasza:
Ha tényleg jól kijöttök élőben is, és szeretitek egymást, ez nem lehet akadály. Ez semmi, vannak akik több ezer km-re laknak egymáshoz, és úgy is egymásra találnak.
2022. szept. 16. 14:32
 8/9 anonim válasza:

Necces, egy szabad hetveged nem lesz mert mindig mesz vagy o jon hozzad. Ha valami miatt nem tudsz menni es o sem akkor pedig 2 hetig nem latod.

Ha van autod es hetkoznap is attudsz hozza menni akkor mar mas a helyzet.

Ha 1,5 ora vonattal akkor feltetelezem autoval gyorsabb. Heti 1szer munka utan rogton oda mesz hozza, ott alszol es reggel onnan indulsz dolgozni. Masik heten o jon ugyan igy es plusz a hetvegek.

2022. szept. 17. 03:04
 9/9 anonim válasza:
Csak ha valaki hajlando koltozni..
2022. szept. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!