Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti (vagy környékbeli)...

Budapesti (vagy környékbeli) lányok, valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

Magamról: 23 éves srác vagyok. Az ELTE-n vagyok földrajz szakos hallgató.

Szeretek jókat sétálni, állatkertbe járni, mozizni (nagy rajongója vagyok a marvel filmeknek)

Emellett imádom a különféle vígjátékokat, sitcomokat is.


Szeretem a tartalmas beszélgetéseket és szinte minden beszédtéma iránt fogékony vagyok. Hasonlóan vagyok a kinti programokkal, szinte minden új ötletre kapható vagyok.


Remélem sikerült valamelyest felkeltenem az érdeklődést. Addig is, szép estét mindenkinek!



2022. aug. 11. 21:23
 1/1 anonim válasza:
Tele van az egyetem ilyesféle lányokkal. Járj nyitott szemmel és szólítsd meg őket. Ne úgy, hogy "akarsz ismerkedni?", hanem valami normális szöveggel, ami akkor és ott épp adja magát: "szia, te is X tanárra vársz?", vagy akármi. Minél több emberhez szólni mersz ilyen semleges szövegekkel, annál nagyobb esély van rá, hogy ismerkedés lesz belőle.
2022. aug. 13. 09:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!