Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van erre valami oldal, vagy...

Van erre valami oldal, vagy valami mod?

Figyelt kérdés

Ugy vettem észre hogy anyakomlekszusos vagyok.

Van esetleg valahol arra lehetöség akár interneten, akár személyesen hogy anyukákkal/idösebb nökkel ismerkedjek ilyen témában?


2022. júl. 29. 21:28
 1/2 anonim válasza:
Attól függ mennyi idős vagy és hogy képes vagy-e ezt a kérdést diszkrétebben feltenni. Már volt komoly kapcsolatom 20 évvel idősebbel és szerintem soha nem végződik jól. Idővel előjön a korkülönbség általi tapasztalatlanság és a nő egyszer kiábrándul a dologból. Ha pedig komolytalan kapcsolat érdekel (értsd: szex)... 20-as éveimben próbáltam becserkészni érettebb nőket pontosan e célból, de ők nem kértek a fiatalabb kolbászból. Most 30-as éveimben ugyanezt tapasztalom, hogy egy 50 fölötti nő simán leráz miután kiderül, hogy nem a nagy Ő szerepre jelentkezem. Egyidős vagy fiatalabb nőktől sokszor kapok bókot és szívecske szemes szmájlit képcserét követően. Tehát nem vagyok csúnya. Az érettebb nők általában érettebb férfira vágynak.
2022. júl. 29. 21:45
 2/2 anonim válasza:
Hmm #1, ez egy kicsit kiábrándító sajnos, de vissza is hoz a valóságba. Azért biztos van kivétel is ez alól.., de örülök, hogy leírtad a tapasztalatodat.:)
2022. júl. 29. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!