Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gyereket nem akaró Nők, hol...

Gyereket nem akaró Nők, hol vagytok?! Párkeresős kérdés...

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párkeresős kérdés következik, aki nem nyitott az ilyesmire, vagy nem szeret olvasni, kérem lapozzon tovább beszólogatás nélkül, kíméljük meg egymást a felesleges köröktől. :)


Felfigyeltem arra néhány kérdésnél, hogy pár nő jelezte, hogy nem szeretne gyereket és felcsillant a remény, hogy talán itt megértésre találok. Ha őszinte akarok lenni, sosem volt életcélom, hogy sajátom legyen, valamint kissé tartok is tőlük (inkább hipochondernek mondanám magam). Ezek az eddigi kapcsolataimban hátráltató tényezők voltak, mert bár az elején hiába nem akart a nő sem, a végére mégis máshogy gondolta. (Ebből feltételezem, hogy olyan katasztrofális partner azért nem lehetek...) De valahogy semmilyen társkeresőn nem jártam sikerrel, eleve kevés volt a kapcsolódás, ha meg "véletlenül" volt is, akkor a gyerek téma vágta taccsra a beszélgetést.


Ezt szeretném elkerülni és célzottan olyanokkal ismerkedni, akik hasonlóan látják az életük további részét - kettesben.


Alapvetően egy aktívabb életmódot élő, természetet és életet kedvelő, inkább éjjeli bagoly típusú, önállóan gondolkodni tudó és akaró, 23-33 év közötti Társat keresek, mivel én is nagyjából ugyanezeket tudom nyújtani biztonsággal. Két külső elvárásom akad kizárólag: legyen nálam alacsonyabb (170 cm alatti) és inkább törékeny/átlagos testalkatú, mert én is ilyen vagyok, tehát sokat talán itt sem kérek...


Túl sok reményt nem fűzök hozzá, hogy itt találom meg életem tortalapjára a cukormázat, de minden lehetőséget meg kell ragadni. :) Megismertem itt régebben pár szimpatikus embert, hátha most sem lesz másképp...


2022. júl. 24. 14:29
 1/4 A kérdező kommentje:
31/F
2022. júl. 24. 14:29
 2/4 anonim válasza:
Nekem szimpi lennél, de 175 cm vagyok és 35 éves. Azért sok sikert :)
2022. júl. 24. 21:31
 3/4 anonim válasza:
Küldök üzenetet
2022. aug. 1. 18:00
 4/4 anonim válasza:
Nagyon kiesek a kategóriából, de sok sikert kívánok :)
2022. aug. 3. 02:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!