Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kéne megközelítenem ?

Hogyan kéne megközelítenem ?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba aki amúgy már egy éve évfolyamtársam de eddig egy szót nem szóltunk egymáshoz, ellenben nagyon szimpatikus és meg szeretném ismerni. (Reggelente néha egy buszon jöttünk suli időben)

Aztán mivel még nem volt komoly kapcsolatom fogalmam sincs hogyan kéne nyitni felé.

Hálás lennék pár tippért, vagy bármi előrehaladásért :)


2022. júl. 24. 00:16
 1/4 anonim válasza:

Üjjé mellé a buszon azt kezdj el vele beszélni. Általában ezek akkor beszélnek jobban ha egyedül vannak, ne akkor próbálj meg kezdeményezni amikor ismerősei közelében van.

Valami kamu szöveggel szólítsd le pl. "Nem tudod véletlenül, hogy mikor lesz az évnyitó" vagy "Mikor kezdődik a március 15-i ünnep" aztán ha reagál valamit akkor folytasd a beszédet pl: "Jajj de jó, nagyon köszi pont nem figyeltem de szerencse hogy te ilyen figyelmes vagy" vagy valami ilyen nyálas szöveget dobj be a lényeg hogy pozitív legyen a kisugárzásod és próbálj meg érdekesnek tűnni első találkozás alkalmával aztán ha 5-10 percig tartod vele a frontot és ő is lereagálja a dolgot nem csak tőszavakkal válaszol fapofával akkor kérd el az instáját vagy tiktokját

2022. júl. 24. 00:27
 2/4 anonim válasza:

Első jól mondta, nekem is ez jutott eszembe nőként:) régen sokat utaztam buszon és volt is egy srac aki már így vissza gondolva talán próbálkozni akart, de sose ült mellem, sose szólt egy szót se . Kar volt érte :) egyszer rám köszönt de nem

Vettem észre, úgy szoltak, hogy a srac neked köszönt :D ( akkor barátokkal voltam) szóval esetleg próbálj melle ülni, és kérdezni valamit, ami esetleg öt is érinti, ahogy az előző mondta.

Majd reagálj, érdeklődve, bármit is mond, de azért ne add fel

Magad, igyekezz olyan témát elő hozni, amiben te is otthon vagy. ( tudom hardcore.. de ez a recept )


Aztán meg, én már nem tudom mi a divat, pedig 13 eve meg gimis voltam, de anno nálunk telefon szamot kértek el :) manapság elég a neve, úgy is fent lesz Fb-n , vagy bárhol :) ott megtalálod :) tok tok meg insta nem

Mindenkinek van, de Fb talán már népszokás :)

2022. júl. 24. 03:38
 3/4 anonim válasza:
Ne legyél nyálas, nagyon taszító. Egyszerűen beszélgess vele. Látni fogod a reakciójából, hogy szívesen van-e veled vagy sem. De mondjuk nem ártana utánaérdeklődni, hogy szabad-e vagy foglalt. Jókor jut eszedbe most iskolaszünetben!
2022. júl. 24. 06:54
 4/4 anonim válasza:

Hétfőre: "Szia! Rég láttalak, hogy telt a hétvégéd? Én horgászni/biciklizni/társasozni voltam a haverokkal és képzeld a Béla mellettem hatalmas halat fogott/ látta megy szürkegémet/ KOrnél mindig csalt játék közben. Te szoktál hogászni/biciklizni/társasozni?"


Péntekre: "Szia, Rég láttalak, hogy vagy? Mit tervezel hétvégére? Én horgászni...


Vakációra: "Szia, gondoltam rád írok, mert rég láttalak, és messze van még a szeptember. Lenne kedved eljönni velem fagyizni a héten?"

2022. júl. 24. 08:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!