Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csajozási dumákban segitség?

Csajozási dumákban segitség?

Figyelt kérdés
Az utobbi időkben a szingli és unalmas életemben csajozási dumákkal csajozni akarok valahogy..segitséget kérnék ebben

2022. jún. 30. 22:19
 1/7 anonim válasza:
- Segítenél? Pisilnem kell, de a doktor azt mondta, nem emelhetek nehezet.
2022. jún. 30. 22:51
 2/7 anonim válasza:

Szia cica van gazdád? Ha nincs én szívesen lennék az, na mit mondasz igen vagy yes?


Szia árva kis kutyus vagyok, nincs éppen gazdám, leszel a gazdim?


Szia, gyönyörű vagy mint csillag az égen,ezért kénytelen voltam visszafordulni és idejönni hozzád hogy megkérdezzem mi tudunk találkozni újra egy randi keretében?


Első kettőt halottam, az utolsót most találtam ki.

2022. júl. 1. 01:36
 3/7 anonim válasza:
Mikor
2022. júl. 1. 01:37
 4/7 anonim válasza:
Édes istenem. Nőként mondom, hogy ilyeneket be ne dobj mert instant kuka... 😂
2022. júl. 1. 06:19
 5/7 anonim válasza:
Egyszer s mindenkorra felejtsuk mar el ezeket a csajozos dumakat, annyira ego ilyenekkel probalkozni a lanyoknal.
2022. júl. 1. 08:32
 6/7 anonim válasza:

Nem kell azt az ismerkedést annyira sürgetni. :D


Mögöttem meglepetésként szólalt meg egy férfi 2015. január 25.-én, hogyan sikerültek bizonyos dolgok, amiről fél éve beszéltünk...


Majdnem a férjem lett. :D (Még most is megvan a szikra köztünk, csak jódarabig konfliktusaink voltak, ezért késlekedünk.)

2022. júl. 1. 09:44
 7/7 anonim válasza:

"Szia, melyik a legbénább csajozási duma amit hallottál eddig?"


Nálam ez eskü működne 😂

2022. júl. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!