Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Debrecenben milyen lehetőségek...

Debrecenben milyen lehetőségek vannak egy biszex/meleg srácnak az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Facebook csoportra, Messenger beszélgetésre, zártkörű bulikra vagy esetleg nyíltabb eseményekre olyan srácokkal akik nyitottak az ismerkedésre beszélgetésre nyíltan.

Inkább a 18-28 éves korosztályra lennék kiváncsi.


Sajnos semmi hasonlót nem találtam Debrecenben pedig remélem hogy vannak ilyen csoportok a hasonló érdeklődésű srácoknak mint én

25f/bi


2022. jún. 20. 09:48
 1/9 anonim válasza:
Írj rám😊
2022. jún. 20. 09:54
 2/9 anonim válasza:
Club Zeusz szokott ritkán meleg bulit tartani. Amúgy meg hottbul vagy planetromeo de azt vettem észre hogy az ott lévők nagy százaléka kamus sajnos.
2022. jún. 20. 09:55
 3/9 A kérdező kommentje:
A Zeusz klub működik még? Én évekkel ezelőtti híreket találtam róla csak
2022. jún. 20. 10:10
 4/9 anonim válasza:
Elvileg igen de nagyon ritkán csak.
2022. jún. 20. 10:11
 5/9 anonim válasza:
Akkor miért nem a homo kategóriába Írod ki !!!!!
2022. jún. 20. 12:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Elrontottam és nincs opció áthelyezni
2022. jún. 20. 15:08
 7/9 anonim válasza:
Debrecen egy Fideszfészek :D Melegként létezni is óvatosan kell itt.
2022. jún. 23. 01:00
 8/9 anonim válasza:
Akkor nem kell aggódni mivel a Fidesz egy echte liberál párt, csak más reklámmal
2022. jún. 23. 03:46
 9/9 anonim válasza:

Kiírom ide is amit felfedeztem a mai nap folyamán. Hátha segít valakinek ez az infó.

Van egy Facebook csoport, egy egyesület féleség, aminek a neve: Cíviscolors.


Az oldaluk alapján szoktak pénteként eseményeket szervezni a helyükön. Plusz most terveznek egy közös utazást is a budapesti Pride-ra. Szóval, aki valami ilyesmit keres, az simán megpróbálhatja ezt is.


Mint ahogy írtam, tapasztalattal nem tudok szolgálni, mert csak most láttam őket Facebookon.


További szép napot mindenkinek!


21f

2022. júl. 6. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!