Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedne velem?

Valaki ismerkedne velem?

Figyelt kérdés

Hello!

Természetet, túrázást kedvelő 31 éves zalai férfi vagyok. Nem zavar, ha messzebb élsz, de nyilván jó lenne bizonyos távolságon belül. Nem csak neten akarok pötyögni, hanem majd idővel találkozni is. Lehet közös program stb. Csendesebb, nyugodt és őszinte ember vagyok. Megválogatom kit engedek közel magamhoz. Lehetsz fiatalabb és idősebb nő is. Munkám a környezetvédelemhez kapcsolódik.

Privátban írjon aki szeretne.



2022. jún. 18. 14:02
 1/6 anonim válasza:
Túratárs FB v. com oldala.
2022. jún. 18. 14:14
 2/6 anonim válasza:
Csak nővel ismerkednél?
2022. jún. 18. 19:43
 3/6 anonim válasza:

#1

Semmire nem jó, több alkalommal raktam ki bejegyzést, hogy ismerkednék, túráznék, mindig más hangnemben, nagyjából semmi reakció. Ennyire nem lehetek pedig gyík. :D

2022. jún. 18. 23:08
 4/6 anonim válasza:

3. Nekem és másoknak is bejött már innen a TT oldal.

1.

2022. jún. 19. 12:10
 5/6 anonim válasza:

#4


Általában -akármilyen- nők posztjaira jön 100+ lájk, 30+ komment, gondolom legalább ugyanennyi üzenet, de férfi posztokra soha semmi... 😂

Így nincs semmi értelme az egésznek.

2022. jún. 20. 22:02
 6/6 anonim válasza:
5. Én személy szerint a com oldalról beszélek, de volt akinek innen a FB oldaláról lett barátnője.
2022. jún. 21. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!