Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A parom.hu profiljai mennyire...

A parom.hu profiljai mennyire aktívak?

Figyelt kérdés
Regisztráció nélkül nézegetem, nagyon vonzó profilokat látok, de regisztráció dátuma 2012 meg 2018... ezek a profilok tuti nem akítvak, ugye? :(

2022. jún. 14. 09:27
 1/4 anonim válasza:
Már senki nem használja ezeket a noname társkeresőket, jelenleg más a menő a társkeresők piacán. Ne vesztegesd az időded.
2022. jún. 14. 09:39
 2/4 anonim válasza:

Regisztrációval látnád azt is, hogy az adott illető mikor lépett be legutóbb az oldalra. Aki nem törli le magát kifejezetten, az ott marad a találatok között kb a világ végéig, ezért érdemes figyelni az aktivitást.

Elsőnek meg üzenem, hogy attól még, hogy "jelenleg más a menő a társkeresők piacán", attól még használják ezeket is embereket. Legfőképp azok, akik nem csak dugópajtit keresnek, mint a Tinderezők.

2022. jún. 14. 11:39
 3/4 A kérdező kommentje:
2 köszi. Nem regisztráltam, mert nagyon hosszú az ÁSZF és látom, hogy van ami fizetős. Nem szeretnék úgy járni, hogy kiszámlázzanak a semmiért pénzt, pláne ha nem is aktívak a szimpatikus fiatalemberek.
2022. jún. 14. 12:38
 4/4 anonim válasza:
A parom.hu pont nem noname. Régebben használtam. Egy viszonylag normális társkereső volt akkor. Gyanítom, hogy a nem tízen/huszonévesek nagy része manapság se a tindert használja, hanem klasszikus társkeresőket.
2022. jún. 14. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!